Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.02.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Jiroutek Miloš [CZE056913] | |
Mikula Zdeněk [CZE051029] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Řepík Roman [CZE008452] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Strecker Libor [CZE013862] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Gunar Michal0
Gunar Michal 2 Wollenheit Milan 0
Vokoun Martin 0 Gunar Michal 2
Řepíková Marcela 1 Vokoun Martin 2 Gunar Michal 2 Beznoska Jan 0
Strecker Libor 1 Řepíková Marcela 2 Mikula Zdeněk 0 Gunar Michal 2
Pěnkavová Ludmila 0 Strecker Libor 2 Řepíková Marcela 2 Paulová Michaela 1 Jiroutek Miloš 1 Mikula Zdeněk 2 Adamus David 1 Gunar Michal 2
Volný_los 0 Pěnkavová Ludmila 1 Řepíková Marcela 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Jiroutek Miloš 1 Adamus David 1 Volný_los 0
Gunar Michal 1 Volný_los 0 Řepík Roman 2 Pěnkavová Ludmila 0 Řepíková Marcela 1 Vokoun Martin 2 Mikula Zdeněk 1 Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Volný_los 0 Beznoska Jan 2 Jiroutek Miloš 0 Adamus David 0 Wollenheit Milan 2 Strecker Libor 1 Volný_los 0
Gunar Michal 0 Řepík Roman 2 Vokoun Martin 2 Mikula Zdeněk 1 Paulová Michaela 1 Beznoska Jan 2 Wollenheit Milan 2 Strecker Libor 0
Řepík Roman 2 Vokoun Martin 0 Beznoska Jan 0 Wollenheit Milan 2
Řepík Roman 2 Wollenheit Milan 0
Řepík Roman 2 Gunar Michal 1
- Řepík Roman0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řepík Roman [CZE008452] |
2. | Gunar Michal [CZE063544] |
3. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
4. | Vokoun Martin [CZE020333] |
5. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
5. | Beznoska Jan [CZE072155] |
7. | Strecker Libor [CZE013862] |
7. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
9. | Adamus David [CZE051028] |
9. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řepík Roman [CZE008452] |
2. | Gunar Michal [CZE063544] |
3. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
4. | Vokoun Martin [CZE020333] |
5. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
5. | Beznoska Jan [CZE072155] |
7. | Strecker Libor [CZE013862] |
7. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
9. | Adamus David [CZE051028] |
9. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
Tento turnaj nemá přihlášky online