Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.02.2023 |
Název | Sobota-18 |
Rozhodčí | Vontor Miroslav |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Klubový open MSK - dvojice |
Místo | Sport bar Miapr, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Frais Daniel [CZE037062], Michálek David [CZE072343] | |
Fukalová Marcela [CZE000460], Uhlíková Justýna [CZE073376] | |
Harviš Kamil [CZE024365], Jamrož Jiří [CZE040386] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380], Kuboš Petr [CZE060733] | |
Levák Jindřich [CZE063856], Gehry Jan [CZE068755] | |
Leváková Andrea [CZE070342], Kučák David [CZE064800] | |
Niesner Lukáš [CZE064414], Kučera Petr [CZE019888] | |
Plonka Jan [CZE069317], Lukasík Tomáš [CZE035928] | |
Rychta Martin [CZE071366], Jaroňová Kamila [CZE062143] | |
Schneider Petr [CZE006860], Protivánek Pavel [CZE064341] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496], Bocko Petr [CZE023664] | |
Szabó Šandor [CZE033868], Štěpánek Ondřej [CZE033095] | |
Šatanová Jarmila [CZE066500], Dubělčík Lukáš [CZE026414] | |
Šmíd Pavel [CZE056797], Zezulák Tomáš [CZE052123] | |
Vajdíková Ivana [CZE061205], Surma Stanislav [CZE001546] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
- Stříbný, Bocko0
Szabó, Štěpánek 1 Stříbný, Bocko 2
Harviš, Jamrož 0 Szabó, Štěpánek 2
Harviš, Jamrož 2 Plonka, Lukasík 0 Szabó, Štěpánek 2 Niesner, Kučera 1
Kozubjaková, Kuboš 1 Harviš, Jamrož 2 Leváková, Kučák 0 Szabó, Štěpánek 2
Rychta, Jaroňová 1 Kozubjaková, Kuboš 2 Harviš, Jamrož 2 Vajdíková, Surma 0 Leváková, Kučák 2 Schneider, Protivánek 0 Szabó, Štěpánek 2 Frais, Michálek 1
Volný_los 0 Rychta, Jaroňová 1 Harviš, Jamrož 2 Fukalová, Uhlíková 0 Leváková, Kučák 2 Šmíd, Zezulák 1 Levák, Gehry 1 Szabó, Štěpánek 2
Frais, Michálek 1 Volný_los 0 Stříbný, Bocko 2 Rychta, Jaroňová 0 Schneider, Protivánek 2 Harviš, Jamrož 1 Fukalová, Uhlíková 0 Plonka, Lukasík 2 Niesner, Kučera 2 Leváková, Kučák 0 Vajdíková, Surma 2 Šmíd, Zezulák 0 Kozubjaková, Kuboš 2 Levák, Gehry 0 Szabó, Štěpánek 0 Šatanová, Dubělčík 2
Frais, Michálek 1 Stříbný, Bocko 2 Schneider, Protivánek 0 Plonka, Lukasík 2 Niesner, Kučera 2 Vajdíková, Surma 0 Kozubjaková, Kuboš 0 Šatanová, Dubělčík 2
Stříbný, Bocko 2 Plonka, Lukasík 1 Niesner, Kučera 0 Šatanová, Dubělčík 2
Stříbný, Bocko 1 Šatanová, Dubělčík 2
Šatanová, Dubělčík 0 Stříbný, Bocko 2
Šatanová, Dubělčík 0 Stříbný, Bocko 2
- Stříbný, Bocko0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496], Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Šatanová Jarmila [CZE066500], Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
3. | Szabó Šandor [CZE033868], Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
4. | Harviš Kamil [CZE024365], Jamrož Jiří [CZE040386] |
5. | Plonka Jan [CZE069317], Lukasík Tomáš [CZE035928] |
5. | Niesner Lukáš [CZE064414], Kučera Petr [CZE019888] |
7. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380], Kuboš Petr [CZE060733] |
7. | Leváková Andrea [CZE070342], Kučák David [CZE064800] |
9. | Frais Daniel [CZE037062], Michálek David [CZE072343] |
9. | Schneider Petr [CZE006860], Protivánek Pavel [CZE064341] |
9. | Vajdíková Ivana [CZE061205], Surma Stanislav [CZE001546] |
9. | Rychta Martin [CZE071366], Jaroňová Kamila [CZE062143] |
13. | Fukalová Marcela [CZE000460], Uhlíková Justýna [CZE073376] |
13. | Šmíd Pavel [CZE056797], Zezulák Tomáš [CZE052123] |
13. | Levák Jindřich [CZE063856], Gehry Jan [CZE068755] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496], Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Šatanová Jarmila [CZE066500], Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
3. | Szabó Šandor [CZE033868], Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
4. | Harviš Kamil [CZE024365], Jamrož Jiří [CZE040386] |
5. | Plonka Jan [CZE069317], Lukasík Tomáš [CZE035928] |
5. | Niesner Lukáš [CZE064414], Kučera Petr [CZE019888] |
7. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380], Kuboš Petr [CZE060733] |
7. | Leváková Andrea [CZE070342], Kučák David [CZE064800] |
9. | Frais Daniel [CZE037062], Michálek David [CZE072343] |
9. | Schneider Petr [CZE006860], Protivánek Pavel [CZE064341] |
9. | Vajdíková Ivana [CZE061205], Surma Stanislav [CZE001546] |
9. | Rychta Martin [CZE071366], Jaroňová Kamila [CZE062143] |
13. | Fukalová Marcela [CZE000460], Uhlíková Justýna [CZE073376] |
13. | Šmíd Pavel [CZE056797], Zezulák Tomáš [CZE052123] |
13. | Levák Jindřich [CZE063856], Gehry Jan [CZE068755] |
Tento turnaj nemá přihlášky online