Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.02.2023 |
Název | 501 hlavní |
Rozhodčí | Kučera Jiří |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Páteční Sladovnická 501DO |
Místo | Sladovnická, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čonka René [CZE069847] | |
Dvořák Jan [CZE000462] | |
Filip Václav [CZE006477] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Horálek Tomáš [CZE075412] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Kučera Jiří [CZE042759] | |
Kupka Jan [CZE073637] | |
Louda Petr [CZE006905] | |
Mlýnek Marek [CZE071411] | |
Polena Jaroslav [CZE019355] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Štembera Filip [CZE063111] | |
Štembera Zdeněk [CZE061692] | |
Troníčková Eva [CZE050014] | |
Velebný Daniel [CZE067315] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
- Dvořák Jan0
Dvořák Jan 1 Louda Petr 0
Dvořák Jan 1 Filip Václav 0
Dvořák Jan 1 Jůna Josef 0 Štembera Filip 0 Filip Václav 1
Dvořák Jan 1 Fuja Miroslav 0 Kupka Jan 0 Štembera Filip 1
Polena Jaroslav 0 Dvořák Jan 1 Mlýnek Marek 0 Fuja Miroslav 1 Kupka Jan 1 Velebný Daniel 0 Štembera Zdeněk 0 Štembera Filip 1
Kučera Jiří 0 Polena Jaroslav 1 Rada Jaroslav 0 Mlýnek Marek 1 Kupka Jan 1 Troníčková Eva 0 Štembera Zdeněk 1 Horálek Tomáš 0
Kučera Jiří 0 Štembera Filip 1 Polena Jaroslav 0 Louda Petr 1 Velebný Daniel 1 Rada Jaroslav 0 Mlýnek Marek 0 Jůna Josef 1 Kupka Jan 0 Filip Václav 1 Fuja Miroslav 1 Troníčková Eva 0 Štembera Zdeněk 0 Dvořák Jan 1 Čonka René 1 Horálek Tomáš 0
Štembera Filip 0 Louda Petr 1 Velebný Daniel 0 Jůna Josef 1 Filip Václav 1 Fuja Miroslav 0 Dvořák Jan 0 Čonka René 1
Louda Petr 1 Jůna Josef 0 Filip Václav 0 Čonka René 1
Louda Petr 0 Čonka René 1
Čonka René 1 Dvořák Jan 0
- Čonka René0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čonka René [CZE069847] |
2. | Dvořák Jan [CZE000462] |
3. | Louda Petr [CZE006905] |
4. | Filip Václav [CZE006477] |
5. | Jůna Josef [CZE000320] |
5. | Štembera Filip [CZE063111] |
7. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
7. | Kupka Jan [CZE073637] |
9. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
9. | Velebný Daniel [CZE067315] |
9. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
9. | Polena Jaroslav [CZE019355] |
13. | Kučera Jiří [CZE042759] |
13. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
13. | Troníčková Eva [CZE050014] |
13. | Horálek Tomáš [CZE075412] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čonka René [CZE069847] |
2. | Dvořák Jan [CZE000462] |
3. | Louda Petr [CZE006905] |
4. | Filip Václav [CZE006477] |
5. | Jůna Josef [CZE000320] |
5. | Štembera Filip [CZE063111] |
7. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
7. | Kupka Jan [CZE073637] |
9. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
9. | Velebný Daniel [CZE067315] |
9. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
9. | Polena Jaroslav [CZE019355] |
13. | Kučera Jiří [CZE042759] |
13. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
13. | Troníčková Eva [CZE050014] |
13. | Horálek Tomáš [CZE075412] |
Tento turnaj nemá přihlášky online