Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.01.2023 |
Název | Bar Eden |
Rozhodčí | Škrdla Ladislav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Bar Eden, Frýdek-Místek 1 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Doboš René [CZE035540] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Hipík Jan [CZE069578] | |
Kaňok Martin [CZE069609] | |
Macháň Pavel [CZE044266] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Stuchlík Lukáš [CZE051870] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] | |
Zalcer Rudolf [CZE059071] | |
Zátopek Zdeněk [CZE068438] |
1Bar Eden--:--
Žádné utkání
2Bar Eden--:--
Žádné utkání
3Bar Eden--:--
Žádné utkání
- Stuchlík Lukáš0
Stuchlík Lukáš 1 Vnenk Rostislav 0
Stuchlík Lukáš 1 Doboš René 0
Stuchlík Lukáš 1 Kaňok Martin 0 Doboš René 1 Hipík Jan 0
Stuchlík Lukáš 1 Macháň Pavel 0 Gregor Zdenek 0 Doboš René 1
Zátopek Zdeněk 0 Stuchlík Lukáš 1 Volný_los 0 Macháň Pavel 1 Gregor Zdenek 1 Zalcer Rudolf 0 Škrdla Ladislav 0 Doboš René 1
Volný_los 0 Zátopek Zdeněk 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0
Opěla Robin 1 Volný_los 0 Doboš René 1 Zátopek Zdeněk 0 Zalcer Rudolf 1 Volný_los 0 Kaňok Martin 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 0 Macháň Pavel 1 Stuchlík Lukáš 1 Škrdla Ladislav 0 Hipík Jan 1 Volný_los 0
Opěla Robin 1 Doboš René 0 Zalcer Rudolf 0 Kaňok Martin 1 Vnenk Rostislav 1 Macháň Pavel 0 Stuchlík Lukáš 0 Hipík Jan 1
Opěla Robin 1 Kaňok Martin 0 Vnenk Rostislav 1 Hipík Jan 0
Opěla Robin 1 Vnenk Rostislav 0
Opěla Robin 1 Stuchlík Lukáš 0
- Opěla Robin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Opěla Robin [CZE057429] |
2. | Stuchlík Lukáš [CZE051870] |
3. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
4. | Doboš René [CZE035540] |
5. | Kaňok Martin [CZE069609] |
5. | Hipík Jan [CZE069578] |
7. | Macháň Pavel [CZE044266] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
9. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
9. | Zalcer Rudolf [CZE059071] |
9. | Zátopek Zdeněk [CZE068438] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Opěla Robin [CZE057429] |
2. | Stuchlík Lukáš [CZE051870] |
3. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
4. | Doboš René [CZE035540] |
5. | Kaňok Martin [CZE069609] |
5. | Hipík Jan [CZE069578] |
7. | Macháň Pavel [CZE044266] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
9. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
9. | Zalcer Rudolf [CZE059071] |
9. | Zátopek Zdeněk [CZE068438] |
Tento turnaj nemá přihlášky online