Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.01.2023 |
Název | MO - High score |
Rozhodčí | Janda Jan |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | SKORI TOUR Dušejov - High Score |
Místo | Dušejov, Dušejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Duba Leoš [CZE068578] | |
Filasová Kateřina [CZE073692] | |
Folejtar Štěpán [CZE071065] | |
Götthans Kamil [CZE038381] | |
Götthans Roman [CZE038382] | |
Hlaváčková Blažena [CZE050958] | |
Janda Jan [CZE038380] | |
Jandová Eva [CZE052693] | |
Jonáš Jaroslav [CZE049510] | |
Jůzl Pavel [CZE038384] | |
Král Jaroslav [CZE001507] | |
Krejčí Bohumil [CZE038383] | |
Mašátová Iveta [CZE072992] | |
Palát David [CZE069601] | |
Pech Libor [CZE047036] | |
Prášil Vojtěch [CZE043857] | |
Procházka Miloslav [CZE001532] | |
Procházka Petr [CZE071371] | |
Rychecká Julie [CZE049501] | |
Rychecký Jiří [CZE049506] | |
Rychecký Lukáš [CZE049502] | |
Spudil Jaromír [CZE050011] | |
Spudilová Hana [CZE049504] | |
Tučková Dana [CZE051452] | |
Tučková Veronika [CZE065966] | |
Vácha Miroslav [CZE048765] | |
Velek Václav [CZE040104] | |
Veleková Dagmar [CZE045129] | |
Vopálenský Martin [CZE052227] | |
Ždimera Roman [CZE038378] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Vopálenský Martin [CZE052227] |
2. | Spudil Jaromír [CZE050011] |
3. | Götthans Roman [CZE038382] |
4. | Folejtar Štěpán [CZE071065] |
5. | Prášil Vojtěch [CZE043857] |
6. | Tučková Veronika [CZE065966] |
7. | Veleková Dagmar [CZE045129] |
8. | Duba Leoš [CZE068578] |
9. | Rychecký Lukáš [CZE049502] |
10. | Götthans Kamil [CZE038381] |
11. | Palát David [CZE069601] |
12. | Filasová Kateřina [CZE073692] |
13. | Rychecká Julie [CZE049501] |
14. | Ždimera Roman [CZE038378] |
15. | Mašátová Iveta [CZE072992] |
16. | Procházka Miloslav [CZE001532] |
17. | Tučková Dana [CZE051452] |
18. | Jůzl Pavel [CZE038384] |
19. | Krejčí Bohumil [CZE038383] |
20. | Rychecký Jiří [CZE049506] |
21. | Spudilová Hana [CZE049504] |
22. | Král Jaroslav [CZE001507] |
23. | Janda Jan [CZE038380] |
24. | Vácha Miroslav [CZE048765] |
25. | Pech Libor [CZE047036] |
26. | Procházka Petr [CZE071371] |
27. | Jonáš Jaroslav [CZE049510] |
28. | Jandová Eva [CZE052693] |
29. | Velek Václav [CZE040104] |
30. | Hlaváčková Blažena [CZE050958] |
Tento turnaj nemá přihlášky online