Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.01.2023 |
Název | Omega |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kočner Daniel [CZE007988] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Koval Jiří [CZE051931] | |
Koval Roman [CZE058998] | |
Kubov Ján [CZE052500] | |
Mach Jindřích st. [CZE072517] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Stuchlík Lukáš [CZE051870] | |
Stuchlík Miroslav [CZE062303] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
1Omega--:--
Žádné utkání
2Omega--:--
Žádné utkání
3Omega--:--
Žádné utkání
- Kollár Jan0
Stuchlík Miroslav 0 Kollár Jan 1
Kubov Ján 0 Stuchlík Miroslav 1
Škrdla Ladislav 0 Kubov Ján 1 Kočner Daniel 0 Stuchlík Miroslav 1
Vnenk Rostislav 0 Škrdla Ladislav 1 Kočner Daniel 1 Mach Jindřích st. 0
Vnenk Rostislav 1 Otipka Tomáš 0 Koval Roman 0 Škrdla Ladislav 1 Kočner Daniel 1 Opěla Robin 0 Mach Jindřích st. 1 Pokorný Pavel 0
Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Koval Roman 1 Kandl Martin 0 Koval Jiří 0 Kočner Daniel 1 Gregor Zdenek 0 Mach Jindřích st. 1
Pokorný Pavel 1 Volný_los 0 Stuchlík Lukáš 1 Vnenk Rostislav 0 Koval Roman 0 Kubov Ján 1 Kandl Martin 0 Opěla Robin 1 Koval Jiří 0 Kollár Jan 1 Kočner Daniel 0 Škrdla Ladislav 1 Gregor Zdenek 0 Otipka Tomáš 1 Stuchlík Miroslav 1 Mach Jindřích st. 0
Pokorný Pavel 0 Stuchlík Lukáš 1 Kubov Ján 1 Opěla Robin 0 Kollár Jan 1 Škrdla Ladislav 0 Otipka Tomáš 0 Stuchlík Miroslav 1
Stuchlík Lukáš 1 Kubov Ján 0 Kollár Jan 1 Stuchlík Miroslav 0
Stuchlík Lukáš 1 Kollár Jan 0
Stuchlík Lukáš 0 Kollár Jan 1
Stuchlík Lukáš 0 Kollár Jan 1
- Kollár Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kollár Jan [CZE001028] |
2. | Stuchlík Lukáš [CZE051870] |
3. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
4. | Kubov Ján [CZE052500] |
5. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
5. | Kočner Daniel [CZE007988] |
7. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
7. | Mach Jindřích st. [CZE072517] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Koval Roman [CZE058998] |
9. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
13. | Kandl Martin [CZE051797] |
13. | Koval Jiří [CZE051931] |
13. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kollár Jan [CZE001028] |
2. | Stuchlík Lukáš [CZE051870] |
3. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
4. | Kubov Ján [CZE052500] |
5. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
5. | Kočner Daniel [CZE007988] |
7. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
7. | Mach Jindřích st. [CZE072517] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Koval Roman [CZE058998] |
9. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
13. | Kandl Martin [CZE051797] |
13. | Koval Jiří [CZE051931] |
13. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
Tento turnaj nemá přihlášky online