Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.01.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Šembera Pavel |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | ČDS Cup Řídeč |
Místo | U Zlatého potoka, Řídeč |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartošek Lukáš [CZE066007] | |
Beutelová Lenka [CZE019261] | |
Člupný Petr [CZE066956] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Faltýnek Martin [CZE075240] | |
Juříček Zdeněk [CZE022324] | |
Kyselá Zdena ml. [CZE039512] | |
Machková Veronika [CZE058209] | |
Mihok Jaroslav [CZE050566] | |
Sádecký Branislav [CZE053740] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Šembera David [CZE054680] | |
Šembera David [CZE075304] | |
Šembera Pavel [CZE054681] | |
Šembera Tomáš [CZE075303] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Telíšek Michal [CZE000968] | |
Tisoň Jakub [CZE069736] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Vacula František [CZE000253] | |
Viktorin Josef [CZE065727] | |
Vlha Tomáš [CZE042746] | |
Všianská Pavlína [CZE045768] | |
Zahradník Vladimír [CZE058210] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
3501 do--:--
Žádné utkání
- Tomík Marek0
Tomík Marek 2 Šembera Pavel 0
Tomík Marek 2 Vlha Tomáš 0
Tomík Marek 2 Dostál Jaromír 1 Vlha Tomáš 2 Beutelová Lenka 1
Tomík Marek 2 Bartošek Lukáš 0 Vlha Tomáš 2 Sádecký Branislav 0
Tomík Marek 2 Sobotková Eva 0 Bartošek Lukáš 2 Šembera David (054680) 1 Kyselá Zdena ml. 0 Vlha Tomáš 2 Machková Veronika 0 Sádecký Branislav 2
Tomík Marek 2 Mihok Jaroslav 0 Bartošek Lukáš 2 Špunda Michal 1 Kyselá Zdena ml. 2 Šembera Tomáš 0 Machková Veronika 2 Telíšek Michal 1
Juříček Zdeněk 0 Tomík Marek 2 Vacula František 0 Mihok Jaroslav 2 Bartošek Lukáš 2 Zahradník Vladimír 0 Viktorin Josef 1 Špunda Michal 2 Kyselá Zdena ml. 2 Všianská Pavlína 1 Šembera Tomáš 2 Faltýnek Martin 0 Machková Veronika 2 Šembera David (075304) 0 Telíšek Michal 2 Tisoň Jakub 0
Volný_los 0 Juříček Zdeněk 1 Vacula František 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Bartošek Lukáš 1 Viktorin Josef 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kyselá Zdena ml. 1 Šembera Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Machková Veronika 1 Telíšek Michal 1 Volný_los 0
Tisoň Jakub 1 Volný_los 0 Juříček Zdeněk 0 Šembera Pavel 2 Šembera David (054680) 2 Vacula František 0 Šembera David (075304) 1 Volný_los 0 Faltýnek Martin 1 Volný_los 0 Beutelová Lenka 2 Bartošek Lukáš 1 Sobotková Eva 2 Viktorin Josef 0 Všianská Pavlína 1 Volný_los 0 Dostál Jaromír 1 Volný_los 0 Špunda Michal 2 Kyselá Zdena ml. 1 Šembera Tomáš 0 Zahradník Vladimír 2 Sádecký Branislav 1 Volný_los 0 Mihok Jaroslav 1 Volný_los 0 Machková Veronika 0 Člupný Petr 2 Telíšek Michal 1 Vlha Tomáš 2 Tomík Marek 1 Volný_los 0
Tisoň Jakub 1 Šembera Pavel 2 Šembera David (054680) 2 Šembera David (075304) 0 Faltýnek Martin 0 Beutelová Lenka 2 Sobotková Eva 2 Všianská Pavlína 0 Dostál Jaromír 2 Špunda Michal 0 Zahradník Vladimír 1 Sádecký Branislav 2 Mihok Jaroslav 1 Člupný Petr 2 Vlha Tomáš 2 Tomík Marek 0
Šembera Pavel 2 Šembera David (054680) 0 Beutelová Lenka 2 Sobotková Eva 1 Dostál Jaromír 2 Sádecký Branislav 0 Člupný Petr 2 Vlha Tomáš 1
Šembera Pavel 2 Beutelová Lenka 1 Dostál Jaromír 0 Člupný Petr 2
Šembera Pavel 0 Člupný Petr 2
Člupný Petr 2 Tomík Marek 0
- Člupný Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Člupný Petr [CZE066956] |
2. | Tomík Marek [CZE060482] |
3. | Šembera Pavel [CZE054681] |
4. | Vlha Tomáš [CZE042746] |
5. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
5. | Beutelová Lenka [CZE019261] |
7. | Bartošek Lukáš [CZE066007] |
7. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Machková Veronika [CZE058209] |
9. | Kyselá Zdena ml. [CZE039512] |
9. | Šembera David [CZE054680] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
13. | Telíšek Michal [CZE000968] |
13. | Šembera Tomáš [CZE075303] |
13. | Špunda Michal [CZE046073] |
13. | Mihok Jaroslav [CZE050566] |
17. | Tisoň Jakub [CZE069736] |
17. | Šembera David [CZE075304] |
17. | Faltýnek Martin [CZE075240] |
17. | Všianská Pavlína [CZE045768] |
17. | Viktorin Josef [CZE065727] |
17. | Zahradník Vladimír [CZE058210] |
17. | Vacula František [CZE000253] |
17. | Juříček Zdeněk [CZE022324] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Člupný Petr [CZE066956] |
2. | Tomík Marek [CZE060482] |
3. | Šembera Pavel [CZE054681] |
4. | Vlha Tomáš [CZE042746] |
5. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
5. | Beutelová Lenka [CZE019261] |
7. | Bartošek Lukáš [CZE066007] |
7. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Machková Veronika [CZE058209] |
9. | Kyselá Zdena ml. [CZE039512] |
9. | Šembera David [CZE054680] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
13. | Telíšek Michal [CZE000968] |
13. | Šembera Tomáš [CZE075303] |
13. | Špunda Michal [CZE046073] |
13. | Mihok Jaroslav [CZE050566] |
17. | Tisoň Jakub [CZE069736] |
17. | Šembera David [CZE075304] |
17. | Faltýnek Martin [CZE075240] |
17. | Všianská Pavlína [CZE045768] |
17. | Viktorin Josef [CZE065727] |
17. | Zahradník Vladimír [CZE058210] |
17. | Vacula František [CZE000253] |
17. | Juříček Zdeněk [CZE022324] |
Tento turnaj nemá přihlášky online