Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.01.2023 |
Název | Maršovák |
Rozhodčí | Mervart Martin |
Počet hráčů | 28 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sportbar Mládežnická, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Drahonínský Martin [CZE075026] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Kolbe Radim [CZE075295] | |
Kolbová Hana [CZE048432] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Marksová Blanka [CZE003507] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Pavlech Adam [CZE055771] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Tůmová Barbora [CZE075024] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šilar David [CZE001122] |
2. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
3. | Brož Marcel [CZE063925] |
4. | Bílek Pavel [CZE026189] |
5. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
6. | Pavlech Adam [CZE055771] |
7. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
8. | Marksová Blanka [CZE003507] |
9. | Vladyka Petr [CZE037284] |
10. | Koščál Daniel [CZE057097] |
11. | Mrštný František [CZE028041] |
12. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
13. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
14. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
15. | Mervart Martin [CZE054377] |
16. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
17. | Hamplová Petra [CZE038066] |
18. | Matys Roman [CZE060230] |
19. | Drahonínský Martin [CZE075026] |
20. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
21. | Kolbová Hana [CZE048432] |
22. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
23. | Horáková Alena [CZE021131] |
24. | Tůmová Barbora [CZE075024] |
25. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
26. | Demuth Petr [CZE030467] |
27. | Horák Karel [CZE021132] |
28. | Kolbe Radim [CZE075295] |
Tento turnaj nemá přihlášky online