Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.01.2023 |
Název | 501 D.O. |
Rozhodčí | Štefaňák Milan |
Počet hráčů | 44 |
Typ turnaje | Lokálna liga Bardejov - 501 DO |
Místo | Garžoľ, Bardejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
[] | |
[] | |
[] | |
[] | |
[] | |
Aman Martin [WRD071245] | |
Bartko Lukáš [SVK100356] | |
Bendl Peter [WRD069937] | |
Bučko Kristián [WRD075266] | |
Czupperová Miroslava [SVK100747] | |
Delej Marko [WRD075277] | |
Glemba Tomáš [WRD070133] | |
Horvátová Alexandra [WRD075269] | |
Hudák Patrik [WRD071905] | |
Kmec Tomáš [WRD074250] | |
Knap Adam [SVK100853] | |
Knap Jaroslav [SVK100216] | |
Knap Martin [WRD075271] | |
Koscura Peter [SVK100235] | |
Kotuľak Jozef [WRD075276] | |
Kučmina Michal [WRD075272] | |
Kuchcik Jozef [WRD070114] | |
Kurovský Pavol [WRD075268] | |
Kvokačka Peter [WRD070110] | |
Majerník Lukáš [WRD054019] | |
Margicin Martin [WRD073678] | |
Margicinová Blažena [WRD070125] | |
Margicinová Vanesa [WRD070126] | |
Pfeifer Rastislav [SVK100368] | |
Popjak Jozef [SVK100745] | |
Popjak Viktor [WRD075278] | |
Rohaľ Ivan [SVK100237] | |
Samek Jozef [WRD070112] | |
Sýkora Rastislav [WRD070120] | |
Szelag Dariusz [WRD074246] | |
Trenčan Branislav [SVK100277] | |
Třešňák Miroslav [WRD075274] | |
Vanta Lukáš [WRD070135] | |
Vavrek Jozef [SVK100281] | |
Vojčík Lukáš [WRD075273] | |
Voška Ivan [WRD075270] | |
Vošková Mária [WRD075275] | |
Walega Krzysztof [WRD074247] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Knap Jaroslav [SVK100216] |
2. | Vavrek Jozef [SVK100281] |
3. | Pfeifer Rastislav [SVK100368] |
4. | Samek Jozef [WRD070112] |
5. | Trenčan Branislav [SVK100277] |
6. | Margicin Martin [WRD073678] |
7. | Vanta Lukáš [WRD070135] |
8. | Bučko Kristián [WRD075266] |
9. | Hudák Patrik [WRD071905] |
10. | Bartko Lukáš [SVK100356] |
11. | [] |
12. | [] |
13. | [] |
14. | Kvokačka Peter [WRD070110] |
15. | [] |
16. | [] |
17. | Majerník Lukáš [WRD054019] |
18. | Szelag Dariusz [WRD074246] |
19. | Rohaľ Ivan [SVK100237] |
20. | Sýkora Rastislav [WRD070120] |
21. | [] |
22. | Bendl Peter [WRD069937] |
23. | Kurovský Pavol [WRD075268] |
24. | Horvátová Alexandra [WRD075269] |
25. | Aman Martin [WRD071245] |
26. | Kuchcik Jozef [WRD070114] |
27. | Kmec Tomáš [WRD074250] |
28. | Knap Adam [SVK100853] |
29. | Voška Ivan [WRD075270] |
30. | Knap Martin [WRD075271] |
31. | Kučmina Michal [WRD075272] |
32. | Vojčík Lukáš [WRD075273] |
33. | Popjak Jozef [SVK100745] |
34. | Margicinová Blažena [WRD070125] |
35. | Glemba Tomáš [WRD070133] |
36. | Koscura Peter [SVK100235] |
37. | Czupperová Miroslava [SVK100747] |
38. | Margicinová Vanesa [WRD070126] |
39. | Walega Krzysztof [WRD074247] |
40. | Popjak Viktor [WRD075278] |
41. | Třešňák Miroslav [WRD075274] |
42. | Vošková Mária [WRD075275] |
43. | Delej Marko [WRD075277] |
44. | Kotuľak Jozef [WRD075276] |
Tento turnaj nemá přihlášky online