Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.01.2023 |
Název | MO |
Rozhodčí | Krejčí Bohumil |
Počet hráčů | 33 |
Typ turnaje | SKORI TOUR Dušejov - High Score |
Místo | Na hřišti, Dušejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Antoňů Kateřina [CZE072993] | |
Drda Jaromír [CZE004894] | |
Duba Leoš [CZE068578] | |
Dvořák Libor [CZE072988] | |
Filasová Kateřina [CZE073692] | |
Götthans Kamil [CZE038381] | |
Götthans Roman [CZE038382] | |
Hlaváčková Blažena [CZE050958] | |
Janda Jan [CZE038380] | |
Jonáš Jaroslav [CZE049510] | |
Koníř Miloslav [CZE038379] | |
Krejčí Bohumil [CZE038383] | |
Kunčar Klára [CZE061224] | |
Lojka Martin [CZE070370] | |
Markovič Robert [CZE072577] | |
Markovičová Lenka [CZE072576] | |
Mašátová Iveta [CZE072992] | |
Pech Libor [CZE047036] | |
Prášil Vojtěch [CZE043857] | |
Procházka Miloslav [CZE001532] | |
Procházka Petr [CZE071371] | |
Rychecká Julie [CZE049501] | |
Rychecký Jiří [CZE049506] | |
Rychecký Lukáš [CZE049502] | |
Schmidt Pavel [CZE053500] | |
Sobotka Antonín [CZE002625] | |
Vácha Miroslav [CZE048765] | |
Velek Václav [CZE040104] | |
Veleková Dagmar [CZE045129] | |
Vopálenský Martin [CZE052227] | |
Voříšek Stanislav [CZE072989] | |
Vrzáček Josef [CZE070728] | |
Vrzáčková Alžběta [CZE071138] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Krejčí Bohumil [CZE038383] |
2. | Götthans Kamil [CZE038381] |
3. | Götthans Roman [CZE038382] |
4. | Procházka Miloslav [CZE001532] |
5. | Drda Jaromír [CZE004894] |
6. | Prášil Vojtěch [CZE043857] |
7. | Dvořák Libor [CZE072988] |
8. | Vopálenský Martin [CZE052227] |
9. | Duba Leoš [CZE068578] |
10. | Sobotka Antonín [CZE002625] |
11. | Lojka Martin [CZE070370] |
12. | Schmidt Pavel [CZE053500] |
13. | Veleková Dagmar [CZE045129] |
14. | Velek Václav [CZE040104] |
15. | Vrzáček Josef [CZE070728] |
16. | Rychecký Jiří [CZE049506] |
17. | Janda Jan [CZE038380] |
18. | Voříšek Stanislav [CZE072989] |
19. | Rychecký Lukáš [CZE049502] |
20. | Procházka Petr [CZE071371] |
21. | Vrzáčková Alžběta [CZE071138] |
22. | Koníř Miloslav [CZE038379] |
23. | Jonáš Jaroslav [CZE049510] |
24. | Vácha Miroslav [CZE048765] |
25. | Kunčar Klára [CZE061224] |
26. | Filasová Kateřina [CZE073692] |
27. | Pech Libor [CZE047036] |
28. | Markovičová Lenka [CZE072576] |
29. | Markovič Robert [CZE072577] |
30. | Rychecká Julie [CZE049501] |
31. | Mašátová Iveta [CZE072992] |
32. | Antoňů Kateřina [CZE072993] |
33. | Hlaváčková Blažena [CZE050958] |
Tento turnaj nemá přihlášky online