Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.01.2023 |
Název | Řízkárna -Miapr 17/35 |
Rozhodčí | Vajdíková Ivana |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Řízkárna u Orla, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Doležalová Andrea [CZE031352] | |
Fiala Bedřich [CZE061216] | |
Folta Jiří [CZE016698] | |
Frais Daniel [CZE037062] | |
Harviš Dalibor [CZE036308] | |
Herda Tomáš [CZE056177] | |
Juroška Libor [CZE005882] | |
Kielbas Josef [CZE064185] | |
Kmoch Marcel [CZE072603] | |
Koller Štefan [CZE067344] | |
Koreczki Petr [CZE000583] | |
Kubánek Josef [CZE000822] | |
Malurek Matěj [CZE072602] | |
Novák Vlastimil [CZE066873] | |
Palát Milan [CZE013400] | |
Ploštica Jan [CZE042998] | |
Pospěch David [CZE069243] | |
Surma Stanislav [CZE001546] | |
Šatanová Jarmila [CZE066500] | |
Škalák Lukáš [WRD074279] | |
Tomšů Veselka Ivan [CZE069725] | |
Vajdíková Ivana [CZE061205] | |
Vontor Miroslav [CZE041834] | |
Zezulák Tomáš [CZE052123] |
1Řízkárna -Miapr 17/35--:--
Žádné utkání
2Řízkárna -Miapr 17/35--:--
Žádné utkání
3Řízkárna -Miapr 17/35--:--
Žádné utkání
- Bocko Petr0
Bocko Petr 2 Kubánek Josef 0
Bocko Petr 2 Pospěch David 1
Bocko Petr 2 Ploštica Jan 0 Pospěch David 2 Frais Daniel 0
Kielbas Josef 0 Bocko Petr 2 Pospěch David 2 Koreczki Petr 0
Fiala Bedřich 1 Kielbas Josef 2 Škalák Lukáš 0 Bocko Petr 2 Pospěch David 2 Zezulák Tomáš 0 Koreczki Petr 2 Tomšů Veselka Ivan 1
Folta Jiří 1 Fiala Bedřich 2 Škalák Lukáš 2 Vajdíková Ivana 0 Pospěch David 2 Novák Vlastimil 1 Koreczki Petr 2 Koller Štefan 0
Folta Jiří 2 Palát Milan 1 Harviš Dalibor 0 Fiala Bedřich 2 Škalák Lukáš 2 Doležalová Andrea 1 Vajdíková Ivana 2 Šatanová Jarmila 1 Pospěch David 2 Herda Tomáš 0 Kmoch Marcel 0 Novák Vlastimil 2 Malurek Matěj 0 Koreczki Petr 2 Koller Štefan 2 Vontor Miroslav 1
Volný_los 0 Folta Jiří 1 Harviš Dalibor 2 Juroška Libor 0 Volný_los 0 Škalák Lukáš 1 Vajdíková Ivana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pospěch David 1 Kmoch Marcel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Malurek Matěj 1 Koller Štefan 1 Volný_los 0
Vontor Miroslav 1 Volný_los 0 Folta Jiří 0 Bocko Petr 2 Surma Stanislav 2 Harviš Dalibor 0 Koreczki Petr 2 Juroška Libor 0 Kielbas Josef 1 Volný_los 0 Škalák Lukáš 1 Novák Vlastimil 2 Herda Tomáš 2 Vajdíková Ivana 1 Frais Daniel 1 Volný_los 0 Šatanová Jarmila 1 Volný_los 0 Pospěch David 1 Tomšů Veselka Ivan 2 Kmoch Marcel 1 Doležalová Andrea 2 Kubánek Josef 1 Volný_los 0 Fiala Bedřich 1 Volný_los 0 Malurek Matěj 0 Ploštica Jan 2 Koller Štefan 1 Zezulák Tomáš 2 Palát Milan 1 Volný_los 0
Vontor Miroslav 0 Bocko Petr 2 Surma Stanislav 2 Koreczki Petr 1 Kielbas Josef 2 Novák Vlastimil 1 Herda Tomáš 0 Frais Daniel 2 Šatanová Jarmila 0 Tomšů Veselka Ivan 2 Doležalová Andrea 0 Kubánek Josef 2 Fiala Bedřich 0 Ploštica Jan 2 Zezulák Tomáš 2 Palát Milan 0
Bocko Petr 0 Surma Stanislav 2 Kielbas Josef 0 Frais Daniel 2 Tomšů Veselka Ivan 0 Kubánek Josef 2 Ploštica Jan 2 Zezulák Tomáš 1
Surma Stanislav 2 Frais Daniel 0 Kubánek Josef 2 Ploštica Jan 0
Surma Stanislav 2 Kubánek Josef 1
Surma Stanislav 2 Bocko Petr 0
- Surma Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Surma Stanislav [CZE001546] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Kubánek Josef [CZE000822] |
4. | Pospěch David [CZE069243] |
5. | Ploštica Jan [CZE042998] |
5. | Frais Daniel [CZE037062] |
7. | Kielbas Josef [CZE064185] |
7. | Koreczki Petr [CZE000583] |
9. | Tomšů Veselka Ivan [CZE069725] |
9. | Zezulák Tomáš [CZE052123] |
9. | Škalák Lukáš [WRD074279] |
9. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
13. | Koller Štefan [CZE067344] |
13. | Novák Vlastimil [CZE066873] |
13. | Vajdíková Ivana [CZE061205] |
13. | Folta Jiří [CZE016698] |
17. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
17. | Malurek Matěj [CZE072602] |
17. | Kmoch Marcel [CZE072603] |
17. | Herda Tomáš [CZE056177] |
17. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
17. | Doležalová Andrea [CZE031352] |
17. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
17. | Palát Milan [CZE013400] |
25. | Juroška Libor [CZE005882] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Surma Stanislav [CZE001546] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Kubánek Josef [CZE000822] |
4. | Pospěch David [CZE069243] |
5. | Ploštica Jan [CZE042998] |
5. | Frais Daniel [CZE037062] |
7. | Kielbas Josef [CZE064185] |
7. | Koreczki Petr [CZE000583] |
9. | Tomšů Veselka Ivan [CZE069725] |
9. | Zezulák Tomáš [CZE052123] |
9. | Škalák Lukáš [WRD074279] |
9. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
13. | Koller Štefan [CZE067344] |
13. | Novák Vlastimil [CZE066873] |
13. | Vajdíková Ivana [CZE061205] |
13. | Folta Jiří [CZE016698] |
17. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
17. | Malurek Matěj [CZE072602] |
17. | Kmoch Marcel [CZE072603] |
17. | Herda Tomáš [CZE056177] |
17. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
17. | Doležalová Andrea [CZE031352] |
17. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
17. | Palát Milan [CZE013400] |
25. | Juroška Libor [CZE005882] |
Tento turnaj nemá přihlášky online