Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.01.2023 |
Název | jackpot CUP |
Rozhodčí | XXXZeinert Petr |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | JC Žatec Jahoda |
Místo | jahoda, Žatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Farkota Jiří [CZE016668] | |
Hlaváček Petr [CZE058547] | |
Holub Martin [CZE009329] | |
Klása David [CZE051061] | |
Malkus Vlastimil [CZE052482] | |
Němec Zdeněk [CZE032038] | |
Radová Jaroslava [CZE056405] | |
Sitár David [CZE065545] | |
Srp Josef [CZE051059] | |
Suško Miroslav [CZE040107] | |
Wiesinger Tomáš [CZE046180] | |
XXXZeinert Petr [CZE017263] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2jackpot CUP--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4jackpot CUP--:--
Žádné utkání
- Suško Miroslav0
Suško Miroslav 2 Wiesinger Tomáš 0
Suško Miroslav 2 Klása David 1
Farkota Jiří 1 Suško Miroslav 2 Sitár David 0 Klása David 2
Němec Zdeněk 0 Farkota Jiří 2 Sitár David 2 Holub Martin 1
Němec Zdeněk 2 Srp Josef 1 Farkota Jiří 2 Hlaváček Petr 0 Radová Jaroslava 0 Sitár David 2 Malkus Vlastimil 1 Holub Martin 2
Volný_los 0 Němec Zdeněk 1 XXXZeinert Petr 1 Farkota Jiří 2 Volný_los 0 Radová Jaroslava 1 Malkus Vlastimil 1 Volný_los 0
Holub Martin 1 Volný_los 0 Čapek Jan 2 Němec Zdeněk 0 Suško Miroslav 2 XXXZeinert Petr 1 Sitár David 2 Farkota Jiří 1 Hlaváček Petr 1 Volný_los 0 Radová Jaroslava 0 Klása David 2 Malkus Vlastimil 0 Wiesinger Tomáš 2 Srp Josef 1 Volný_los 0
Holub Martin 0 Čapek Jan 2 Suško Miroslav 2 Sitár David 0 Hlaváček Petr 0 Klása David 2 Wiesinger Tomáš 2 Srp Josef 0
Čapek Jan 2 Suško Miroslav 1 Klása David 0 Wiesinger Tomáš 2
Čapek Jan 2 Wiesinger Tomáš 0
Čapek Jan 0 Suško Miroslav 2
Čapek Jan 0 Suško Miroslav 2
- Suško Miroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Suško Miroslav [CZE040107] |
2. | Čapek Jan [CZE000406] |
3. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
4. | Klása David [CZE051061] |
5. | Farkota Jiří [CZE016668] |
5. | Sitár David [CZE065545] |
7. | Němec Zdeněk [CZE032038] |
7. | Holub Martin [CZE009329] |
9. | Srp Josef [CZE051059] |
9. | Hlaváček Petr [CZE058547] |
9. | Radová Jaroslava [CZE056405] |
9. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
13. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Suško Miroslav [CZE040107] |
2. | Čapek Jan [CZE000406] |
3. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
4. | Klása David [CZE051061] |
5. | Farkota Jiří [CZE016668] |
5. | Sitár David [CZE065545] |
7. | Němec Zdeněk [CZE032038] |
7. | Holub Martin [CZE009329] |
9. | Srp Josef [CZE051059] |
9. | Hlaváček Petr [CZE058547] |
9. | Radová Jaroslava [CZE056405] |
9. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
13. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
Tento turnaj nemá přihlášky online