Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.01.2023 |
Název | 501do |
Rozhodčí | Šembera Pavel |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | 501 cup |
Místo | U Zlatého potoka, Řídeč |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Člupný Petr [CZE066956] | |
Juříček Zdeněk [CZE022324] | |
Kralčák Marek [CZE034005] | |
Kristen Zdenek ml. [CZE052095] | |
Kyselá Zdena ml. [CZE039512] | |
Lietavec Pavel [CZE004984] | |
Sobotková Alena [CZE068632] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Šabršula Josef [CZE064430] | |
Šembera Pavel [CZE054681] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Telíšek Michal [CZE000968] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Vacula František [CZE000253] | |
Vlha Tomáš [CZE042746] | |
Všianská Pavlína [CZE045768] |
1501do--:--
Žádné utkání
2501do--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Kristen Zdenek ml.0
Kristen Zdenek ml. 2 Člupný Petr 1
Kristen Zdenek ml. 2 Špunda Michal 1
Kristen Zdenek ml. 2 Juříček Zdeněk 1 Špunda Michal 2 Lietavec Pavel 0
Kralčák Marek 0 Kristen Zdenek ml. 2 Špunda Michal 2 Sobotková Eva 1
Kralčák Marek 2 Všianská Pavlína 0 Kyselá Zdena ml. 1 Kristen Zdenek ml. 2 Špunda Michal 2 Telíšek Michal 0 Sobotková Alena 0 Sobotková Eva 2
Kralčák Marek 2 Šembera Pavel 0 Kyselá Zdena ml. 2 Vacula František 0 Špunda Michal 2 Vlha Tomáš 0 Šabršula Josef 1 Sobotková Alena 2
Člupný Petr 2 Kralčák Marek 1 Sobotková Eva 2 Šembera Pavel 0 Telíšek Michal 2 Kyselá Zdena ml. 0 Vacula František 0 Juříček Zdeněk 2 Kristen Zdenek ml. 2 Špunda Michal 0 Vlha Tomáš 0 Tomík Marek 2 Šabršula Josef 1 Lietavec Pavel 2 Všianská Pavlína 2 Sobotková Alena 0
Člupný Petr 2 Sobotková Eva 0 Telíšek Michal 1 Juříček Zdeněk 2 Kristen Zdenek ml. 0 Tomík Marek 2 Lietavec Pavel 2 Všianská Pavlína 1
Člupný Petr 2 Juříček Zdeněk 0 Tomík Marek 2 Lietavec Pavel 1
Člupný Petr 0 Tomík Marek 2
Tomík Marek 2 Kristen Zdenek ml. 0
- Tomík Marek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tomík Marek [CZE060482] |
2. | Kristen Zdenek ml. [CZE052095] |
3. | Člupný Petr [CZE066956] |
4. | Špunda Michal [CZE046073] |
5. | Juříček Zdeněk [CZE022324] |
5. | Lietavec Pavel [CZE004984] |
7. | Kralčák Marek [CZE034005] |
7. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Sobotková Alena [CZE068632] |
9. | Telíšek Michal [CZE000968] |
9. | Kyselá Zdena ml. [CZE039512] |
9. | Všianská Pavlína [CZE045768] |
13. | Šembera Pavel [CZE054681] |
13. | Vacula František [CZE000253] |
13. | Vlha Tomáš [CZE042746] |
13. | Šabršula Josef [CZE064430] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tomík Marek [CZE060482] |
2. | Kristen Zdenek ml. [CZE052095] |
3. | Člupný Petr [CZE066956] |
4. | Špunda Michal [CZE046073] |
5. | Juříček Zdeněk [CZE022324] |
5. | Lietavec Pavel [CZE004984] |
7. | Kralčák Marek [CZE034005] |
7. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Sobotková Alena [CZE068632] |
9. | Telíšek Michal [CZE000968] |
9. | Kyselá Zdena ml. [CZE039512] |
9. | Všianská Pavlína [CZE045768] |
13. | Šembera Pavel [CZE054681] |
13. | Vacula František [CZE000253] |
13. | Vlha Tomáš [CZE042746] |
13. | Šabršula Josef [CZE064430] |
Tento turnaj nemá přihlášky online