Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.01.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Hájek Zdeněk [CZE000284] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Mikula Zdeněk [CZE051029] | |
Mleziva Marek [CZE070861] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Hájek Zdeněk0
Hájek Zdeněk 2 Mleziva Marek 1
Hájek Zdeněk 2 Pokorný Vlastimil 1
Hájek Zdeněk 2 Paulová Michaela 0 Vokoun Martin 1 Pokorný Vlastimil 2
Hájek Zdeněk 2 Adamus David 0 Matějček Jan 0 Vokoun Martin 2
Šanda David 0 Hájek Zdeněk 2 Volný_los 0 Adamus David 1 Volný_los 0 Matějček Jan 1 Mikula Zdeněk 1 Vokoun Martin 2
Volný_los 0 Šanda David 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Mikula Zdeněk 1 Volný_los 0
Vokoun Martin 1 Volný_los 0 Šanda David 0 Wollenheit Milan 2 Matějček Jan 1 Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Volný_los 0 Adamus David 1 Volný_los 0 Pokorný Vlastimil 1 Volný_los 0 Hájek Zdeněk 2 Mikula Zdeněk 0 Mleziva Marek 1 Volný_los 0
Vokoun Martin 1 Wollenheit Milan 2 Matějček Jan 1 Paulová Michaela 2 Adamus David 0 Pokorný Vlastimil 2 Hájek Zdeněk 0 Mleziva Marek 2
Wollenheit Milan 2 Paulová Michaela 0 Pokorný Vlastimil 1 Mleziva Marek 2
Wollenheit Milan 2 Mleziva Marek 0
Wollenheit Milan 0 Hájek Zdeněk 2
Wollenheit Milan 0 Hájek Zdeněk 2
- Hájek Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
2. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
3. | Mleziva Marek [CZE070861] |
4. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
5. | Paulová Michaela [CZE072153] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Matějček Jan [CZE006483] |
9. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
9. | Šanda David [CZE072149] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
2. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
3. | Mleziva Marek [CZE070861] |
4. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
5. | Paulová Michaela [CZE072153] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Matějček Jan [CZE006483] |
9. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
9. | Šanda David [CZE072149] |
Tento turnaj nemá přihlášky online