Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.12.2022 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Kulich Miloš |
Počet hráčů | 54 |
Typ turnaje | Open JMOŠS jednotlivci |
Místo | U Mě a U Tebe, Šošůvka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Antl Martin [CZE072426] | |
Augusta David [CZE001578] | |
Baštýř Libor [CZE068548] | |
Bělík Josef [CZE044019] | |
Bouchal Lubomír [CZE051726] | |
Bukáček Marek [CZE060352] | |
Bukáčková Božena [CZE060544] | |
Cerhák Erik [CZE046266] | |
Gorba Tomáš [CZE067404] | |
Hasoň Jiří [CZE050729] | |
Hasoň Pavel [CZE049104] | |
Havlík Dušan [CZE065395] | |
Hloušek Petr [CZE027874] | |
Hudec Pavel [CZE001888] | |
Jirůšek Pavel [CZE047021] | |
Kejduš Jan [CZE055531] | |
Kejduš Ludvík [CZE055533] | |
Keprt Lukáš [CZE071471] | |
Kindl Martin [CZE028449] | |
Kocman Libor [CZE051192] | |
Kratochvíl Martin [CZE040980] | |
Krška Jan [CZE068459] | |
Kuda Bronislav [CZE029960] | |
Lánský Radim [CZE066044] | |
Lizna Martin [CZE028076] | |
Loula Petr [CZE068851] | |
Loula Roman [CZE010041] | |
Maděránek Radek [CZE018056] | |
Mrázek Petr [CZE071473] | |
Musil Přemysl [CZE070979] | |
Nárožný Vladimír [CZE002589] | |
Nečasová Kristýna [CZE039263] | |
Papírník Jan [CZE041976] | |
Pelíšková Tereza [CZE051191] | |
Petr Lukáš [CZE071472] | |
Saulich Jiří [CZE043476] | |
Skoupá Dominika [CZE063449] | |
Skoupý David [CZE049105] | |
Skoupý Leopold [CZE059712] | |
Staňek Rudolf [CZE002630] | |
Stöhr Jindřich [CZE000231] | |
Stöhrová Ivana [CZE000628] | |
Šváb Kamil [CZE041431] | |
Toman Filip [CZE059491] | |
Vykoukal Pavel [CZE020128] | |
Vymazal Lukáš [CZE058327] | |
YYYHost muž III [HOST_21] | |
YYYHost muž IV [HOST_22] | |
YYYHost muž V [HOST_23] | |
YYYHost žena I [HOST_6] | |
Zouhar Ivan [CZE070849] | |
Ženata Luboš [CZE055582] | |
Židlík Tomáš [CZE066162] | |
Židlík Viktor [CZE064347] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Bouchal Lubomír [CZE051726] |
2. | Staňek Rudolf [CZE002630] |
3. | Nárožný Vladimír [CZE002589] |
4. | Augusta David [CZE001578] |
5. | Hloušek Petr [CZE027874] |
6. | Gorba Tomáš [CZE067404] |
7. | Cerhák Erik [CZE046266] |
8. | Kejduš Ludvík [CZE055533] |
9. | Stöhrová Ivana [CZE000628] |
10. | Maděránek Radek [CZE018056] |
11. | Kratochvíl Martin [CZE040980] |
12. | Pelíšková Tereza [CZE051191] |
13. | Skoupý Leopold [CZE059712] |
14. | Vymazal Lukáš [CZE058327] |
15. | Kindl Martin [CZE028449] |
16. | Lánský Radim [CZE066044] |
17. | Kuda Bronislav [CZE029960] |
18. | Zouhar Ivan [CZE070849] |
19. | Papírník Jan [CZE041976] |
20. | Saulich Jiří [CZE043476] |
21. | Nečasová Kristýna [CZE039263] |
22. | Baštýř Libor [CZE068548] |
23. | Lizna Martin [CZE028076] |
24. | Hasoň Pavel [CZE049104] |
25. | Skoupý David [CZE049105] |
26. | Hasoň Jiří [CZE050729] |
27. | Bělík Josef [CZE044019] |
28. | Bukáček Marek [CZE060352] |
29. | Antl Martin [CZE072426] |
30. | Hudec Pavel [CZE001888] |
31. | Musil Přemysl [CZE070979] |
32. | Loula Roman [CZE010041] |
33. | Bukáčková Božena [CZE060544] |
34. | Havlík Dušan [CZE065395] |
35. | Toman Filip [CZE059491] |
36. | Krška Jan [CZE068459] |
37. | YYYHost žena I [HOST_6] |
38. | Stöhr Jindřich [CZE000231] |
39. | YYYHost muž III [HOST_21] |
40. | Šváb Kamil [CZE041431] |
41. | Kocman Libor [CZE051192] |
42. | Ženata Luboš [CZE055582] |
43. | Keprt Lukáš [CZE071471] |
44. | Petr Lukáš [CZE071472] |
45. | Vykoukal Pavel [CZE020128] |
46. | Loula Petr [CZE068851] |
47. | Židlík Tomáš [CZE066162] |
48. | Židlík Viktor [CZE064347] |
49. | Skoupá Dominika [CZE063449] |
50. | Kejduš Jan [CZE055531] |
51. | Jirůšek Pavel [CZE047021] |
52. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
53. | Mrázek Petr [CZE071473] |
54. | YYYHost muž V [HOST_23] |
Tento turnaj nemá přihlášky online