Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.12.2022 |
Název | Hi Score |
Rozhodčí | Janisch Erik |
Počet hráčů | 76 |
Typ turnaje | MO Pardubický kraj - Hi Score |
Místo | Hospoda KD, Damníkov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andrlík Antonín [CZE023948] | |
Balcar Petr [CZE053268] | |
Bednář Jan [CZE067909] | |
Bednářová Monika Josefína [CZE060442] | |
Bílek Radek [CZE070421] | |
Bílková Lucie [CZE070420] | |
Bílý Tomáš [CZE010452] | |
Brázda Zdeněk [CZE008313] | |
Círl Stanislav [CZE016339] | |
Čavajda Dominik [CZE043803] | |
Demele Jiří [CZE074130] | |
Dmytriv Eduard [CZE074099] | |
Doleček Tadeáš [CZE074816] | |
Doležal Petr [CZE054600] | |
Dostál Jaromír [CZE060014] | |
Dubišar Jakub [CZE054508] | |
Farhat Mohamed Fakher [CZE067116] | |
Flašar Lukáš [CZE029903] | |
Fotr Pavel [CZE007196] | |
Gregor Tomáš [CZE051519] | |
Grossmann David [CZE007914] | |
Hečko Karel [CZE048631] | |
Hons Jan [CZE057505] | |
Hons Jiří [CZE057502] | |
Horák Richard [CZE049274] | |
Horáková Adéla [CZE067148] | |
Hruboň Michal [CZE027582] | |
Hurka Pavel [CZE046194] | |
Charalambidis Ivo [CZE048723] | |
Chládek Tomáš [CZE059014] | |
Janisch Erik [CZE023957] | |
Janischová Nikol [CZE052146] | |
Jebousek Luděk [CZE053990] | |
Jebousková Barbora [CZE052147] | |
Klofanda Miloslav [CZE050668] | |
Kohut Vlastimil [CZE016987] | |
Konopáč Jaroslav [CZE017845] | |
Kouba Petr [CZE027610] | |
Koukolová Veronika [CZE071349] | |
Kovačevič Ljuban [CZE063604] | |
Kovačevičová Eva [CZE066212] | |
Kovář Petr [CZE066618] | |
Kuběnová Marcela [CZE029709] | |
Mačát Filip [CZE070844] | |
Makkaiová Šárka [CZE061375] | |
Matějíčný Radek [CZE009463] | |
Mikulecká Růžena [CZE048636] | |
Morawetz Petr [CZE013251] | |
Mrázek Jiří [CZE059973] | |
Novák Stanislav [CZE051517] | |
Odehnal Alexander [CZE008681] | |
Oplatek Šimon [CZE073903] | |
Otradovský Zdeněk [CZE032104] | |
Pavliš Kamil [CZE005009] | |
Pešek Tomáš [CZE049920] | |
Pešinová Lucie [CZE021929] | |
Pešková Iveta [CZE048526] | |
Petr Lukáš [CZE066209] | |
Pluhař Martin [CZE071205] | |
Poledno František [CZE042752] | |
Přidalová Šárka [CZE056054] | |
Routner Roman [CZE013641] | |
Rybička David [CZE074101] | |
Simonová Blanka [CZE073524] | |
Sodomková Nikola [CZE059507] | |
Šágr Pavel [CZE002643] | |
Šimon Marek [CZE038565] | |
Šmídek Martin [CZE074100] | |
Šmídková Petra [CZE072230] | |
Šnobl Filip [CZE073959] | |
Vařejčko Marek [CZE070512] | |
Vařejčko Roman [CZE070511] | |
Vítek Josef [CZE072236] | |
Vítková Lenka [CZE072234] | |
Vodehnal Miroslav [CZE073468] | |
Zdražil Tomáš [CZE046830] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šmídek Martin [CZE074100] |
2. | Matějíčný Radek [CZE009463] |
3. | Pešinová Lucie [CZE021929] |
4. | Pešek Tomáš [CZE049920] |
5. | Farhat Mohamed Fakher [CZE067116] |
6. | Čavajda Dominik [CZE043803] |
7. | Pluhař Martin [CZE071205] |
8. | Kohut Vlastimil [CZE016987] |
9. | Flašar Lukáš [CZE029903] |
10. | Hons Jiří [CZE057502] |
11. | Šágr Pavel [CZE002643] |
12. | Grossmann David [CZE007914] |
13. | Bílý Tomáš [CZE010452] |
14. | Oplatek Šimon [CZE073903] |
15. | Morawetz Petr [CZE013251] |
16. | Gregor Tomáš [CZE051519] |
17. | Brázda Zdeněk [CZE008313] |
18. | Vodehnal Miroslav [CZE073468] |
19. | Šnobl Filip [CZE073959] |
20. | Dostál Jaromír [CZE060014] |
21. | Vařejčko Marek [CZE070512] |
22. | Konopáč Jaroslav [CZE017845] |
23. | Simonová Blanka [CZE073524] |
24. | Doležal Petr [CZE054600] |
25. | Dmytriv Eduard [CZE074099] |
26. | Bílek Radek [CZE070421] |
27. | Kovář Petr [CZE066618] |
28. | Routner Roman [CZE013641] |
29. | Balcar Petr [CZE053268] |
30. | Mrázek Jiří [CZE059973] |
31. | Hečko Karel [CZE048631] |
32. | Janischová Nikol [CZE052146] |
33. | Kouba Petr [CZE027610] |
34. | Otradovský Zdeněk [CZE032104] |
35. | Jebousková Barbora [CZE052147] |
36. | Jebousek Luděk [CZE053990] |
37. | Mačát Filip [CZE070844] |
38. | Janisch Erik [CZE023957] |
39. | Mikulecká Růžena [CZE048636] |
40. | Andrlík Antonín [CZE023948] |
41. | Kovačevičová Eva [CZE066212] |
42. | Kovačevič Ljuban [CZE063604] |
43. | Petr Lukáš [CZE066209] |
44. | Hruboň Michal [CZE027582] |
45. | Odehnal Alexander [CZE008681] |
46. | Bednář Jan [CZE067909] |
47. | Chládek Tomáš [CZE059014] |
48. | Kuběnová Marcela [CZE029709] |
49. | Horáková Adéla [CZE067148] |
50. | Novák Stanislav [CZE051517] |
51. | Doleček Tadeáš [CZE074816] |
52. | Hons Jan [CZE057505] |
53. | Klofanda Miloslav [CZE050668] |
54. | Šmídková Petra [CZE072230] |
55. | Demele Jiří [CZE074130] |
56. | Bednářová Monika Josefína [CZE060442] |
57. | Pešková Iveta [CZE048526] |
58. | Vítková Lenka [CZE072234] |
59. | Koukolová Veronika [CZE071349] |
60. | Makkaiová Šárka [CZE061375] |
61. | Šimon Marek [CZE038565] |
62. | Vítek Josef [CZE072236] |
63. | Sodomková Nikola [CZE059507] |
64. | Pavliš Kamil [CZE005009] |
65. | Horák Richard [CZE049274] |
66. | Zdražil Tomáš [CZE046830] |
67. | Přidalová Šárka [CZE056054] |
68. | Poledno František [CZE042752] |
69. | Hurka Pavel [CZE046194] |
70. | Charalambidis Ivo [CZE048723] |
71. | Vařejčko Roman [CZE070511] |
72. | Dubišar Jakub [CZE054508] |
73. | Círl Stanislav [CZE016339] |
74. | Rybička David [CZE074101] |
75. | Bílková Lucie [CZE070420] |
76. | Fotr Pavel [CZE007196] |
Tento turnaj nemá přihlášky online