Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.09.2019
Název6
RozhodčíGrätzová Monika
Počet hráčů7
Typ turnajeStČ pohár dvojice
MístoDoubles, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borovička Jan [CZE059538], Pittermann Jáchym [CZE060315]
Florián Petr [CZE039531], Pírek Tomáš [CZE040947]
Hanzl Lukáš [CZE000662], Roubíková Anna [CZE062850]
Hochmuth Jan [CZE049346], Dostál Radim [CZE060679]
Littmanová Erika [CZE054343], Littman Petr [CZE006324]
Suchánková Jana [CZE007431], Hederer Filip [CZE010646]
Vach Josef [CZE001834], Grätzová Monika [CZE061704]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
  •  Florián, Pírek0
  • Florián, Pírek1
    Suchánková, Hederer0
  •  
  • Hanzl, Roubíková0
    Florián, Pírek1
  •  
  • Hanzl, Roubíková1
    Borovička, Pittermann0
  •  
  • Florián, Pírek1
    Hochmuth, Dostál0
  •  
  • Volný_los0
    Hanzl, Roubíková1
  •  
  • Littmanová, Littman0
    Florián, Pírek1
  •  
  • Hochmuth, Dostál1
    Volný_los0
  •  
  • Vach, Grätzová1
    Hanzl, Roubíková0
  •  
  • Suchánková, Hederer1
    Littmanová, Littman0
  •  
  • Borovička, Pittermann1
    Florián, Pírek0
  •  
  • Hochmuth, Dostál0
    Vach, Grätzová1
  •  
  • Suchánková, Hederer1
    Borovička, Pittermann0
  •  
  • Vach, Grätzová1
    Suchánková, Hederer0
  •  
  • Vach, Grätzová1
    Florián, Pírek0
  •  
  •  Vach, Grätzová0
#Hráč nebo pár
1.Vach Josef [CZE001834], Grätzová Monika [CZE061704]
2.Florián Petr [CZE039531], Pírek Tomáš [CZE040947]
3.Suchánková Jana [CZE007431], Hederer Filip [CZE010646]
4.Hanzl Lukáš [CZE000662], Roubíková Anna [CZE062850]
5.Borovička Jan [CZE059538], Pittermann Jáchym [CZE060315]
5.Hochmuth Jan [CZE049346], Dostál Radim [CZE060679]
7.Littmanová Erika [CZE054343], Littman Petr [CZE006324]
#Hráč nebo pár
1.Vach Josef [CZE001834], Grätzová Monika [CZE061704]
2.Florián Petr [CZE039531], Pírek Tomáš [CZE040947]
3.Suchánková Jana [CZE007431], Hederer Filip [CZE010646]
4.Hanzl Lukáš [CZE000662], Roubíková Anna [CZE062850]
5.Borovička Jan [CZE059538], Pittermann Jáchym [CZE060315]
5.Hochmuth Jan [CZE049346], Dostál Radim [CZE060679]
7.Littmanová Erika [CZE054343], Littman Petr [CZE006324]


Turnaje


© 2019 Insion.cz