Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.12.2022 |
Název | Vanoční šipkový turnaj losované dvojice |
Rozhodčí | Bičan Robert |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Místní Open dvojic |
Místo | Bar Vegas, Brno |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychta Darius [CZE003244], Bičan Robert [CZE065745] | |
Harenčák Pavel [CZE067758], Šmarda Michal [CZE067757] | |
Hermanová Kateřina [CZE065746], Hanzlík Bohuslav [CZE042830] | |
Košťál Jiří [CZE042985], Franěk Radim [CZE065925] | |
Kvarda Denis [CZE054392], Švarc Jakub [CZE074526] | |
Kvarda Josef [CZE064034], Karásek Pavel [CZE066362] | |
Škrdla Libor [CZE001311], Doležálek Miroslav [CZE063117] | |
Špičák Jakub [CZE063222], YYYHost žena I [HOST_6] |
1Vanoční šipkový turnaj losované dvojice--:--
Žádné utkání
2Vanoční šipkový turnaj losované dvojice--:--
Žádné utkání
3Vanoční šipkový turnaj losované dvojice--:--
Žádné utkání
- Brychta, Bičan0
Brychta, Bičan 1 Kvarda, Karásek 0
Škrdla, Doležálek 0 Brychta, Bičan 1
Škrdla, Doležálek 1 Košťál, Franěk 0 Kvarda, Švarc 0 Brychta, Bičan 1
Špičák, YYYHost 0 Škrdla, Doležálek 1 Kvarda, Švarc 1 Hermanová, Hanzlík 0
Brychta, Bičan 1 Špičák, YYYHost 0 Kvarda, Karásek 1 Škrdla, Doležálek 0 Kvarda, Švarc 0 Harenčák, Šmarda 1 Košťál, Franěk 1 Hermanová, Hanzlík 0
Brychta, Bičan 0 Kvarda, Karásek 1 Harenčák, Šmarda 1 Košťál, Franěk 0
Kvarda, Karásek 0 Harenčák, Šmarda 1
Harenčák, Šmarda 1 Brychta, Bičan 0
- Harenčák, Šmarda0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Harenčák Pavel [CZE067758], Šmarda Michal [CZE067757] |
2. | Brychta Darius [CZE003244], Bičan Robert [CZE065745] |
3. | Kvarda Josef [CZE064034], Karásek Pavel [CZE066362] |
4. | Škrdla Libor [CZE001311], Doležálek Miroslav [CZE063117] |
5. | Košťál Jiří [CZE042985], Franěk Radim [CZE065925] |
5. | Kvarda Denis [CZE054392], Švarc Jakub [CZE074526] |
7. | Špičák Jakub [CZE063222], YYYHost žena I [HOST_6] |
7. | Hermanová Kateřina [CZE065746], Hanzlík Bohuslav [CZE042830] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Harenčák Pavel [CZE067758], Šmarda Michal [CZE067757] |
2. | Brychta Darius [CZE003244], Bičan Robert [CZE065745] |
3. | Kvarda Josef [CZE064034], Karásek Pavel [CZE066362] |
4. | Škrdla Libor [CZE001311], Doležálek Miroslav [CZE063117] |
5. | Košťál Jiří [CZE042985], Franěk Radim [CZE065925] |
5. | Kvarda Denis [CZE054392], Švarc Jakub [CZE074526] |
7. | Špičák Jakub [CZE063222], YYYHost žena I [HOST_6] |
7. | Hermanová Kateřina [CZE065746], Hanzlík Bohuslav [CZE042830] |
Tento turnaj nemá přihlášky online