Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.09.2019
NázevDobroměřice - dvojice ženy - KD
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů14
Typ turnajeReg.Master Ústecka - dvojice ženy
MístoKD, Dobroměřice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
Boumová Kateřina [CZE056851], Davidová Klára [CZE055748]
Czekajská Ladislava [CZE024723], Slavíková Lucie [CZE013416]
Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
Dvořáková Pavla [CZE030187], Tůmová Petra [CZE047361]
Chárová Zdenka [CZE042456], Bučková Kateřina [CZE047308]
Kolářová Jiřina [CZE024578], Švambergová Lenka [CZE056102]
Kovářová Jana [CZE046805], Baťhová Helena [CZE000524]
Masopustová Jana [CZE039221], Lišková Lucie [CZE056755]
Michalíková Andrea [CZE045654], Lacinová Dagmar [CZE009006]
Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
Semencová Jana [CZE026980], Pokorná Markéta [CZE054536]
Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
Takácsová Danuše [CZE052915], Kurková Jiřina [CZE050335]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
8NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
9NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
11NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
12NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
13NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
14NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
15NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
16NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
19NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
20NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
21NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
22NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
23NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
24
Žádné utkání
  •  Kovářová, Baťhová0
  • Kovářová, Baťhová1
    Czekajská, Slavíková0
  •  
  • Rödlová, Mairichová0
    Kovářová, Baťhová1
  •  
  • Dvořáková, Tůmová0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  • Kovářová, Baťhová1
    Kolářová, Švambergová0
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová0
    Dvořáková, Tůmová1
  •  
  • Kovářová, Baťhová1
    Boumová, Davidová0
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová1
    Masopustová, Lišková0
  •  
  • Dvořáková, Tůmová1
    Michalíková, Lacinová0
  •  
  • Kovářová, Baťhová1
    Bláhová, Kocánová0
  •  
  • Boumová, Davidová1
    Chárová, Bučková0
  •  
  • Volný_los0
    Čepeláková, Waldhauserová1
  •  
  • Dvořáková, Tůmová1
    Takácsová, Kurková0
  •  
  • Semencová, Pokorná0
    Kovářová, Baťhová1
  •  
  • Boumová, Davidová1
    Volný_los0
  •  
  • Chárová, Bučková1
    Volný_los0
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Čepeláková, Waldhauserová0
  •  
  • Bláhová, Kocánová1
    Dvořáková, Tůmová0
  •  
  • Rödlová, Mairichová1
    Takácsová, Kurková0
  •  
  • Kolářová, Švambergová1
    Semencová, Pokorná0
  •  
  • Michalíková, Lacinová1
    Kovářová, Baťhová0
  •  
  • Masopustová, Lišková1
    Boumová, Davidová0
  •  
  • Czekajská, Slavíková1
    Volný_los0
  •  
  • Chárová, Bučková0
    Strunzová, Ilenčíková1
  •  
  • Bláhová, Kocánová0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  • Kolářová, Švambergová1
    Michalíková, Lacinová0
  •  
  • Masopustová, Lišková0
    Czekajská, Slavíková1
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Rödlová, Mairichová0
  •  
  • Kolářová, Švambergová0
    Czekajská, Slavíková1
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Czekajská, Slavíková0
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Kovářová, Baťhová0
  •  
  •  Strunzová, Ilenčíková0
#Hráč nebo pár
1.Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
2.Kovářová Jana [CZE046805], Baťhová Helena [CZE000524]
3.Czekajská Ladislava [CZE024723], Slavíková Lucie [CZE013416]
4.Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
5.Dvořáková Pavla [CZE030187], Tůmová Petra [CZE047361]
5.Kolářová Jiřina [CZE024578], Švambergová Lenka [CZE056102]
7.Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
7.Boumová Kateřina [CZE056851], Davidová Klára [CZE055748]
9.Chárová Zdenka [CZE042456], Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
9.Michalíková Andrea [CZE045654], Lacinová Dagmar [CZE009006]
9.Masopustová Jana [CZE039221], Lišková Lucie [CZE056755]
13.Takácsová Danuše [CZE052915], Kurková Jiřina [CZE050335]
13.Semencová Jana [CZE026980], Pokorná Markéta [CZE054536]
#Hráč nebo pár
1.Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
2.Kovářová Jana [CZE046805], Baťhová Helena [CZE000524]
3.Czekajská Ladislava [CZE024723], Slavíková Lucie [CZE013416]
4.Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
5.Dvořáková Pavla [CZE030187], Tůmová Petra [CZE047361]
5.Kolářová Jiřina [CZE024578], Švambergová Lenka [CZE056102]
7.Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
7.Boumová Kateřina [CZE056851], Davidová Klára [CZE055748]
9.Chárová Zdenka [CZE042456], Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
9.Michalíková Andrea [CZE045654], Lacinová Dagmar [CZE009006]
9.Masopustová Jana [CZE039221], Lišková Lucie [CZE056755]
13.Takácsová Danuše [CZE052915], Kurková Jiřina [CZE050335]
13.Semencová Jana [CZE026980], Pokorná Markéta [CZE054536]


Turnaje


© 2019 Insion.cz