Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.09.2019
NázevKobra
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů27
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoKobra, Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brož Pavel [CZE055442]
Brožová Miloslava [CZE055441]
Březina Karel [CZE024429]
Döme Matěj [CZE000455]
Döme Robert [CZE004545]
Dömeová Eva [CZE004838]
Fuit Lukáš [CZE026342]
Hájek Milan [CZE057634]
Helebrant Robert [CZE059715]
Holečková Iveta [CZE024816]
Koutný Martin [CZE055722]
Kozák Pavel [CZE055705]
Makal Miloš [CZE048241]
Matušíková Jana [CZE047989]
Pecho Dan [CZE056496]
Planeta Ferdinand [CZE002375]
Procházka Filip [CZE050596]
Říha Michal [CZE022187]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Soustružník Martin [CZE049978]
Šimčíková Aneta [CZE063883]
Štěpánek Petr [CZE002651]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Tischer Jindřich [CZE047833]
Tischerová Pavla [CZE049525]
Tuhovčák Stanislav [CZE002417]
Zimčík Tomáš [CZE065350]
1Kobra
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Tischer Jindřich0
  • Tischer Jindřich1
    Döme Matěj0
  •  
  • Hájek Milan0
    Tischer Jindřich1
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Hájek Milan1
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Pecho Dan0
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Tuhovčák Stanislav0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Matušíková Jana0
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Procházka Filip0
  •  
  • Tuhovčák Stanislav1
    Makal Miloš0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Kozák Pavel0
  •  
  • Koutný Martin0
    Matušíková Jana1
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Döme Robert0
  •  
  • Tuhovčák Stanislav1
    Tischerová Pavla0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Štěpánek Petr0
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Koutný Martin1
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Březina Karel0
  •  
  • Holečková Iveta0
    Döme Robert1
  •  
  • Tuhovčák Stanislav1
    Fuit Lukáš0
  •  
  • Dömeová Eva0
    Tischerová Pavla1
  •  
  • Zimčík Tomáš0
    Tischer Jindřich2
  •  
  • Štěpánek Petr1
    Šimčíková Aneta0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Brož Pavel0
  •  
  • Koutný Martin2
    Helebrant Robert0
  •  
  • Volný_los0
    Planeta Ferdinand1
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Holečková Iveta1
  •  
  • Volný_los0
    Tuhovčák Stanislav1
  •  
  • Dömeová Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Zimčík Tomáš1
  •  
  • Říha Michal0
    Štěpánek Petr1
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Brožová Miloslava0
  •  
  • Koutný Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Pecho Dan1
    Volný_los0
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Helebrant Robert2
  •  
  • Šustr Drahoslav1
    Brož Pavel2
  •  
  • Holečková Iveta1
    Makal Miloš2
  •  
  • Döme Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Tuhovčák Stanislav1
    Šimčíková Aneta2
  •  
  • Procházka Filip1
    Dömeová Eva0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Tischerová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Zimčík Tomáš0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Matušíková Jana2
    Říha Michal0
  •  
  • Štěpánek Petr0
    Fuit Lukáš1
  •  
  • Hájek Milan1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Döme Robert1
    Brožová Miloslava0
  •  
  • Koutný Martin0
    Kozák Pavel1
  •  
  • Březina Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Pecho Dan1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Brož Pavel0
    Makal Miloš1
  •  
  • Döme Matěj1
    Šimčíková Aneta0
  •  
  • Procházka Filip1
    Tischer Jindřich0
  •  
  • Tischerová Pavla0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Matušíková Jana1
    Fuit Lukáš0
  •  
  • Hájek Milan1
    Döme Robert0
  •  
  • Kozák Pavel1
    Březina Karel0
  •  
  • Pecho Dan1
    Makal Miloš0
  •  
  • Döme Matěj1
    Procházka Filip0
  •  
  • Soustružník Martin2
    Matušíková Jana1
  •  
  • Hájek Milan1
    Kozák Pavel0
  •  
  • Pecho Dan0
    Döme Matěj1
  •  
  • Soustružník Martin1
    Hájek Milan0
  •  
  • Döme Matěj0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Soustružník Martin0
  •  
  •  Tischer Jindřich0
#Hráč nebo pár
1.Tischer Jindřich [CZE047833]
2.Soustružník Martin [CZE049978]
3.Döme Matěj [CZE000455]
4.Hájek Milan [CZE057634]
5.Planeta Ferdinand [CZE002375]
5.Pecho Dan [CZE056496]
7.Tuhovčák Stanislav [CZE002417]
7.Matušíková Jana [CZE047989]
9.Koutný Martin [CZE055722]
9.Kozák Pavel [CZE055705]
9.Makal Miloš [CZE048241]
9.Procházka Filip [CZE050596]
13.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
13.Štěpánek Petr [CZE002651]
13.Tischerová Pavla [CZE049525]
13.Döme Robert [CZE004545]
17.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Brož Pavel [CZE055442]
17.Šimčíková Aneta [CZE063883]
17.Zimčík Tomáš [CZE065350]
17.Dömeová Eva [CZE004838]
17.Fuit Lukáš [CZE026342]
17.Holečková Iveta [CZE024816]
17.Březina Karel [CZE024429]
25.Brožová Miloslava [CZE055441]
25.Říha Michal [CZE022187]
25.Šustr Drahoslav [CZE045601]
#Hráč nebo pár
1.Tischer Jindřich [CZE047833]
2.Soustružník Martin [CZE049978]
3.Döme Matěj [CZE000455]
4.Hájek Milan [CZE057634]
5.Planeta Ferdinand [CZE002375]
5.Pecho Dan [CZE056496]
7.Tuhovčák Stanislav [CZE002417]
7.Matušíková Jana [CZE047989]
9.Koutný Martin [CZE055722]
9.Kozák Pavel [CZE055705]
9.Makal Miloš [CZE048241]
9.Procházka Filip [CZE050596]
13.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
13.Štěpánek Petr [CZE002651]
13.Tischerová Pavla [CZE049525]
13.Döme Robert [CZE004545]
17.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Brož Pavel [CZE055442]
17.Šimčíková Aneta [CZE063883]
17.Zimčík Tomáš [CZE065350]
17.Dömeová Eva [CZE004838]
17.Fuit Lukáš [CZE026342]
17.Holečková Iveta [CZE024816]
17.Březina Karel [CZE024429]
25.Brožová Miloslava [CZE055441]
25.Říha Michal [CZE022187]
25.Šustr Drahoslav [CZE045601]


Turnaje


© 2019 Insion.cz