Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.12.2022 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Husák Martin [CZE070862] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Řepík Roman [CZE008452] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Řepík Roman0
Řepík Roman 2 Beznoska Jan 0
Husák Martin 0 Řepík Roman 2
Řepíková Marcela 0 Husák Martin 2 Řepík Roman 2 Vokoun Martin 1
Řepíková Marcela 2 Adamus David 0 Šanda David 1 Řepík Roman 2
Košťál Roman 1 Řepíková Marcela 2 Volný_los 0 Adamus David 1 Volný_los 0 Šanda David 1 Paulová Michaela 0 Řepík Roman 2
Volný_los 0 Košťál Roman 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Volný_los 0
Husák Martin 1 Volný_los 0 Košťál Roman 1 Řepík Roman 2 Wollenheit Milan 1 Volný_los 0 Šanda David 1 Volný_los 0 Adamus David 1 Volný_los 0 Beznoska Jan 1 Volný_los 0 Paulová Michaela 0 Řepíková Marcela 2 Vokoun Martin 1 Volný_los 0
Husák Martin 2 Řepík Roman 0 Wollenheit Milan 2 Šanda David 0 Adamus David 0 Beznoska Jan 2 Řepíková Marcela 0 Vokoun Martin 2
Husák Martin 1 Wollenheit Milan 2 Beznoska Jan 2 Vokoun Martin 0
Wollenheit Milan 2 Beznoska Jan 0
Wollenheit Milan 2 Řepík Roman 0
- Wollenheit Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
2. | Řepík Roman [CZE008452] |
3. | Beznoska Jan [CZE072155] |
4. | Husák Martin [CZE070862] |
5. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Šanda David [CZE072149] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Košťál Roman [CZE040573] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
2. | Řepík Roman [CZE008452] |
3. | Beznoska Jan [CZE072155] |
4. | Husák Martin [CZE070862] |
5. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Šanda David [CZE072149] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Košťál Roman [CZE040573] |
Tento turnaj nemá přihlášky online