Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.12.2022 |
Název | Finálový pavouk |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Beranová Michaela [CZE070717] | |
Bláhová Tereza [CZE061576] | |
Čech Radek [CZE052636] | |
Černý Jan [CZE070670] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Hamrozi Tomáš [CZE023441] | |
Hanžl František [CZE066766] | |
Hemerka Matěj [CZE069102] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Kachlík Pavel [CZE068952] | |
Klose Lukáš [CZE057586] | |
Kopal Miroslav [CZE066767] | |
Kotek Martin [CZE069150] | |
Kupka Jan [CZE073637] | |
Lipovský René [CZE073251] | |
Loudová Kristýna [CZE073048] | |
Mička Jiří [CZE064727] | |
Pelan Jiří [CZE068381] | |
Petrželka Miloš [CZE054766] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Rybka Václav [CZE054769] | |
Slába Marek [CZE058959] | |
Šímová Veronika [CZE073755] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Velebný Daniel [CZE067315] | |
Větrovský Stanislav [CZE000440] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Weishäupl Filip [CZE063387] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Mička Jiří [CZE064727] |
2. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
3. | Větrovský Stanislav [CZE000440] |
4. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
5. | Hemerka Matěj [CZE069102] |
6. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
7. | Klose Lukáš [CZE057586] |
8. | [] |
9. | Slába Marek [CZE058959] |
10. | Pelan Jiří [CZE068381] |
11. | Loudová Kristýna [CZE073048] |
12. | Šmrha Jan [CZE000448] |
13. | Velebný Daniel [CZE067315] |
14. | Rybka Václav [CZE054769] |
15. | Lipovský René [CZE073251] |
16. | Kotek Martin [CZE069150] |
17. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
18. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
19. | Kachlík Pavel [CZE068952] |
20. | Šleis Jakub [CZE071467] |
21. | Šímová Veronika [CZE073755] |
22. | Kopal Miroslav [CZE066767] |
23. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
24. | Černý Jan [CZE070670] |
25. | Bláhová Tereza [CZE061576] |
26. | Weishäupl Filip [CZE063387] |
27. | Beranová Michaela [CZE070717] |
28. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
29. | Čech Radek [CZE052636] |
30. | Kupka Jan [CZE073637] |
31. | Hanžl František [CZE066766] |
32. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
Tento turnaj nemá přihlášky online