Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.12.2022 |
Název | KJH |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | Mistrovství Úpicka finále |
Místo | Městský sál, Úpice |
Plán | Švýcarský systém |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Adam Jiří [CZE023108] | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Beneš Lukáš [CZE039595] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Korotvička Tomáš [CZE063885] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kučera Petr [CZE036214] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
1
Adam Jiří 2 Volný_los 0 Bartoš Otakar 1 Kulda Jiří 1 Vincenc Lukáš 2 Adámková Arleta 0 Korotvička Tomáš 2 Krouželová Viola 0 Šimanovská Lucie 1 Frimlová Pavla 1 Beneš Lukáš 2 Goldmannová Anna 0 Mannová Alena 1 Tišler Matěj 1 Semerák Jan 1 Hloušek Jaroslav 1 Kordová Romana (038396) 1 Mach Miloš 1 Svoboda Libor 2 Kučera Petr 0 Mráz Radek 0 Kordová Romana (051260) 2 Svobodová Andrea 0 Borůvka Lukáš 2
2
Adámková Arleta 0 Svobodová Andrea 2 Mráz Radek 1 Kučera Petr 1 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Krouželová Viola 2 Mannová Alena 0 Semerák Jan 2 Bartoš Otakar 0 Kulda Jiří 0 Mach Miloš 2 Kordová Romana (038396) 2 Hloušek Jaroslav 0 Tišler Matěj 2 Frimlová Pavla 0 Šimanovská Lucie 0 Vincenc Lukáš 2 Borůvka Lukáš 1 Beneš Lukáš 1 Svoboda Libor 1 Kordová Romana (051260) 1 Korotvička Tomáš 0 Adam Jiří 2
3
Volný_los 0 Adámková Arleta 2 Goldmannová Anna 0 Mráz Radek 2 Bartoš Otakar 1 Kučera Petr 1 Kulda Jiří 1 Frimlová Pavla 1 Šimanovská Lucie 2 Mannová Alena 0 Hloušek Jaroslav 1 Krouželová Viola 1 Svobodová Andrea 1 Korotvička Tomáš 1 Tišler Matěj 2 Kordová Romana (038396) 0 Semerák Jan 2 Mach Miloš 0 Svoboda Libor 0 Beneš Lukáš 2 Kordová Romana (051260) 0 Borůvka Lukáš 2 Vincenc Lukáš 0 Adam Jiří 2
4
Volný_los 0 Mannová Alena 2 Goldmannová Anna 0 Adámková Arleta 2 Kulda Jiří 2 Kučera Petr 0 Bartoš Otakar 2 Frimlová Pavla 0 Hloušek Jaroslav 2 Mráz Radek 0 Krouželová Viola 1 Šimanovská Lucie 1 Kordová Romana (038396) 0 Svoboda Libor 2 Mach Miloš 2 Svobodová Andrea 0 Kordová Romana (051260) 0 Korotvička Tomáš 2 Vincenc Lukáš 0 Tišler Matěj 2 Semerák Jan 1 Beneš Lukáš 1 Borůvka Lukáš 1 Adam Jiří 1
5
Kučera Petr 2 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Frimlová Pavla 1 Mráz Radek 2 Mannová Alena 0 Kordová Romana (051260) 0 Svobodová Andrea 2 Kordová Romana (038396) 2 Adámková Arleta 0 Kulda Jiří 2 Šimanovská Lucie 0 Bartoš Otakar 1 Krouželová Viola 1 Hloušek Jaroslav 1 Vincenc Lukáš 1 Svoboda Libor 1 Mach Miloš 1 Korotvička Tomáš 1 Beneš Lukáš 1 Borůvka Lukáš 1 Semerák Jan 1 Tišler Matěj 1 Adam Jiří 1
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Adam Jiří [CZE023108], | 8 | 26 | 37 |
2. | Tišler Matěj [CZE054746], | 8 | 24 | 37 |
3. | Semerák Jan [CZE052126], | 7 | 30 | 41 |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111], | 7 | 30 | 38 |
5. | Beneš Lukáš [CZE039595], | 7 | 28 | 36 |
6. | Mach Miloš [CZE002095], | 6 | 29 | 33 |
7. | Korotvička Tomáš [CZE063885], | 6 | 28 | 28 |
8. | Svoboda Libor [CZE026803], | 6 | 25 | 27 |
9. | Kulda Jiří [CZE063649], | 6 | 22 | 24 |
10. | Kordová Romana [CZE038396], | 5 | 29 | 24 |
11. | Vincenc Lukáš [CZE001316], | 5 | 29 | 21 |
12. | Hloušek Jaroslav [CZE012355], | 5 | 27 | 27 |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800], | 5 | 26 | 20 |
14. | Bartoš Otakar [CZE066538], | 5 | 25 | 21 |
15. | Krouželová Viola [CZE039591], | 5 | 23 | 20 |
16. | Mráz Radek [CZE044716], | 5 | 17 | 14 |
17. | Šimanovská Lucie [CZE062208], | 4 | 22 | 14 |
18. | Kučera Petr [CZE036214], | 4 | 22 | 10 |
19. | Adámková Arleta [CZE069396], | 4 | 17 | 4 |
20. | Kordová Romana [CZE051260], | 3 | 29 | 16 |
21. | Frimlová Pavla [CZE063215], | 3 | 25 | 12 |
22. | Mannová Alena [CZE053232], | 3 | 22 | 8 |
23. | Goldmannová Anna [CZE039588], | 2 | 19 | 3 |
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Adam Jiří [CZE023108], | 8 | 26 | 37 |
2. | Tišler Matěj [CZE054746], | 8 | 24 | 37 |
3. | Semerák Jan [CZE052126], | 7 | 30 | 41 |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111], | 7 | 30 | 38 |
5. | Beneš Lukáš [CZE039595], | 7 | 28 | 36 |
6. | Mach Miloš [CZE002095], | 6 | 29 | 33 |
7. | Korotvička Tomáš [CZE063885], | 6 | 28 | 28 |
8. | Svoboda Libor [CZE026803], | 6 | 25 | 27 |
9. | Kulda Jiří [CZE063649], | 6 | 22 | 24 |
10. | Kordová Romana [CZE038396], | 5 | 29 | 24 |
11. | Vincenc Lukáš [CZE001316], | 5 | 29 | 21 |
12. | Hloušek Jaroslav [CZE012355], | 5 | 27 | 27 |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800], | 5 | 26 | 20 |
14. | Bartoš Otakar [CZE066538], | 5 | 25 | 21 |
15. | Krouželová Viola [CZE039591], | 5 | 23 | 20 |
16. | Mráz Radek [CZE044716], | 5 | 17 | 14 |
17. | Šimanovská Lucie [CZE062208], | 4 | 22 | 14 |
18. | Kučera Petr [CZE036214], | 4 | 22 | 10 |
19. | Adámková Arleta [CZE069396], | 4 | 17 | 4 |
20. | Kordová Romana [CZE051260], | 3 | 29 | 16 |
21. | Frimlová Pavla [CZE063215], | 3 | 25 | 12 |
22. | Mannová Alena [CZE053232], | 3 | 22 | 8 |
23. | Goldmannová Anna [CZE039588], | 2 | 19 | 3 |
Cena startovného je 50 Kč za hráče
Prioritní přihlášky pro nominované hráče: od 05.12.2022 00:01:00 do 09.12.2022 18:30:00Bez přihlášek pro všechny
Maximum startujících hráčů: neomezeno / Přihlášeno: 23 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno
Prioritní přihlášky byly uzavřeny.
Hráč | Registrační číslo | |
---|---|---|
Adam Jiří | CZE023108 | Přihlášen do turnaje |
Adámková Arleta | CZE069396 | Přihlášen do turnaje |
Bartoš Otakar | CZE066538 | Přihlášen do turnaje |
Beneš Lukáš | CZE039595 | Přihlášen do turnaje |
Borůvka Lukáš | CZE031111 | Přihlášen do turnaje |
Frimlová Pavla | CZE063215 | Přihlášen do turnaje |
Goldmannová Anna | CZE039588 | Přihlášen do turnaje |
Hloušek Jaroslav | CZE012355 | Přihlášen do turnaje |
Kordová Romana | CZE038396 | Přihlášen do turnaje |
Kordová Romana | CZE051260 | Přihlášen do turnaje |
Korotvička Tomáš | CZE063885 | Přihlášen do turnaje |
Krouželová Viola | CZE039591 | Přihlášen do turnaje |
Kučera Petr | CZE036214 | Přihlášen do turnaje |
Kulda Jiří | CZE063649 | Přihlášen do turnaje |
Mach Miloš | CZE002095 | Přihlášen do turnaje |
Mannová Alena | CZE053232 | Přihlášen do turnaje |
Mráz Radek | CZE044716 | Přihlášen do turnaje |
Semerák Jan | CZE052126 | Přihlášen do turnaje |
Svoboda Libor | CZE026803 | Přihlášen do turnaje |
Svobodová Andrea | CZE026800 | Přihlášen do turnaje |
Šimanovská Lucie | CZE062208 | Přihlášen do turnaje |
Tišler Matěj | CZE054746 | Přihlášen do turnaje |
Vincenc Lukáš | CZE001316 | Přihlášen do turnaje |