Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.11.2022 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Husák Martin [CZE070862] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Stuchlý Milan [CZE056267] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Vokoun Martin [CZE020333] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Košťál Roman0
Košťál Roman 2 Šanda David 1
Košťál Roman 2 Vokoun Martin 0
Paulová Michaela 0 Košťál Roman 2 Husák Martin 0 Vokoun Martin 2
Adamus David 0 Paulová Michaela 2 Matějček Jan 1 Husák Martin 2
Pěnkavová Ludmila 0 Adamus David 2 Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Stuchlý Milan 1 Matějček Jan 2 Řepíková Marcela 0 Husák Martin 2
Volný_los 0 Pěnkavová Ludmila 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Stuchlý Milan 1 Řepíková Marcela 1 Volný_los 0
Husák Martin 1 Volný_los 0 Pěnkavová Ludmila 1 Šanda David 2 Košťál Roman 1 Volný_los 0 Matějček Jan 1 Volný_los 0 Vokoun Martin 1 Volný_los 0 Paulová Michaela 2 Stuchlý Milan 1 Řepíková Marcela 0 Beznoska Jan 2 Adamus David 1 Volný_los 0
Husák Martin 1 Šanda David 2 Košťál Roman 2 Matějček Jan 0 Vokoun Martin 2 Paulová Michaela 0 Beznoska Jan 2 Adamus David 0
Šanda David 2 Košťál Roman 1 Vokoun Martin 1 Beznoska Jan 2
Šanda David 0 Beznoska Jan 2
Beznoska Jan 2 Košťál Roman 0
- Beznoska Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Beznoska Jan [CZE072155] |
2. | Košťál Roman [CZE040573] |
3. | Šanda David [CZE072149] |
4. | Vokoun Martin [CZE020333] |
5. | Paulová Michaela [CZE072153] |
5. | Husák Martin [CZE070862] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Matějček Jan [CZE006483] |
9. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
9. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
9. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Beznoska Jan [CZE072155] |
2. | Košťál Roman [CZE040573] |
3. | Šanda David [CZE072149] |
4. | Vokoun Martin [CZE020333] |
5. | Paulová Michaela [CZE072153] |
5. | Husák Martin [CZE070862] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Matějček Jan [CZE006483] |
9. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
9. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
9. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
Tento turnaj nemá přihlášky online