Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.11.2022 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Vundererová Martina |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | JC Železný Brod Terasa Bar |
Místo | Terasa bar, Železný Brod |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hošek Jan [CZE065321] | |
Chlum Lukáš [CZE033890] | |
Kalina Matyáš [CZE074216] | |
Martinko Jan [CZE067278] | |
Mauerman Robert [CZE061478] | |
Mihajlovič Nenad [CZE074022] | |
Mihalo Denis [CZE074009] | |
Pánek Jindřich [CZE069740] | |
Rezler Josef Alexandr [CZE074008] | |
Schneider Monika [CZE074148] | |
Šebestová Markéta [CZE074205] | |
Šikolová Šárka [CZE055144] | |
Tanchenko Andriy [CZE030062] | |
Vunderer Milan [CZE063637] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] | |
Vundererová Martina [CZE063813] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3501DO--:--
Žádné utkání
- Mauerman Robert0
Mauerman Robert 2 Šikolová Šárka 0
Mauerman Robert 2 Chlum Lukáš 0
Mauerman Robert 2 Tanchenko Andriy 0 Martinko Jan 1 Chlum Lukáš 2
Vunderer Milan 0 Mauerman Robert 2 Mihalo Denis 1 Martinko Jan 2
Vundererová Martina 1 Vunderer Milan 2 Mauerman Robert 2 Hošek Jan 1 Schneider Monika 1 Mihalo Denis 2 Martinko Jan 2 Mihajlovič Nenad 1
Vundererová Martina 2 Kalina Matyáš 0 Mauerman Robert 2 Šebestová Markéta 0 Rezler Josef Alexandr 0 Schneider Monika 2 Vundererová Eliška 0 Martinko Jan 2
Vundererová Martina 0 Mihajlovič Nenad 2 Kalina Matyáš 0 Šikolová Šárka 2 Tanchenko Andriy 2 Mauerman Robert 1 Mihalo Denis 2 Šebestová Markéta 1 Chlum Lukáš 2 Rezler Josef Alexandr 0 Schneider Monika 0 Hošek Jan 2 Vundererová Eliška 1 Vunderer Milan 2 Pánek Jindřich 2 Martinko Jan 0
Mihajlovič Nenad 1 Šikolová Šárka 2 Tanchenko Andriy 2 Mihalo Denis 0 Chlum Lukáš 2 Hošek Jan 1 Vunderer Milan 0 Pánek Jindřich 2
Šikolová Šárka 2 Tanchenko Andriy 1 Chlum Lukáš 0 Pánek Jindřich 2
Šikolová Šárka 0 Pánek Jindřich 2
Pánek Jindřich 0 Mauerman Robert 2
Pánek Jindřich 2 Mauerman Robert 1
- Pánek Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pánek Jindřich [CZE069740] |
2. | Mauerman Robert [CZE061478] |
3. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
4. | Chlum Lukáš [CZE033890] |
5. | Tanchenko Andriy [CZE030062] |
5. | Martinko Jan [CZE067278] |
7. | Vunderer Milan [CZE063637] |
7. | Mihalo Denis [CZE074009] |
9. | Mihajlovič Nenad [CZE074022] |
9. | Schneider Monika [CZE074148] |
9. | Hošek Jan [CZE065321] |
9. | Vundererová Martina [CZE063813] |
13. | Kalina Matyáš [CZE074216] |
13. | Šebestová Markéta [CZE074205] |
13. | Rezler Josef Alexandr [CZE074008] |
13. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pánek Jindřich [CZE069740] |
2. | Mauerman Robert [CZE061478] |
3. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
4. | Chlum Lukáš [CZE033890] |
5. | Tanchenko Andriy [CZE030062] |
5. | Martinko Jan [CZE067278] |
7. | Vunderer Milan [CZE063637] |
7. | Mihalo Denis [CZE074009] |
9. | Mihajlovič Nenad [CZE074022] |
9. | Schneider Monika [CZE074148] |
9. | Hošek Jan [CZE065321] |
9. | Vundererová Martina [CZE063813] |
13. | Kalina Matyáš [CZE074216] |
13. | Šebestová Markéta [CZE074205] |
13. | Rezler Josef Alexandr [CZE074008] |
13. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
Tento turnaj nemá přihlášky online