Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.10.2022 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Zajíc Roman |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Most Caffe Bar Duo |
Místo | Caffe Bar Duo, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cabal Michal [CZE058496] | |
Kämpf Petr ml. [CZE028745] | |
Kolář Lubomír [CZE000367] | |
Krupa Milan [CZE042082] | |
Krupová Miluše [CZE041946] | |
Kudláček Bohuslav [CZE042939] | |
Rubáš Pavel [CZE040113] | |
Šmehlík Jan [CZE060870] | |
Zajíc Roman [CZE045663] | |
Zich Lukáš [CZE046912] | |
Žídek Martin [CZE052320] |
1501--:--
Žádné utkání
2501--:--
Žádné utkání
- Rubáš Pavel0
Rubáš Pavel 2 Šmehlík Jan 0
Žídek Martin 0 Rubáš Pavel 2
Cabal Michal 0 Žídek Martin 2 Zich Lukáš 0 Rubáš Pavel 2
Krupa Milan 0 Cabal Michal 2 Kudláček Bohuslav 0 Zich Lukáš 2
Zajíc Roman 0 Krupa Milan 2 Volný_los 0 Cabal Michal 1 Kämpf Petr ml. 0 Kudláček Bohuslav 2 Zich Lukáš 2 Krupová Miluše 0
Volný_los 0 Zajíc Roman 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kämpf Petr ml. 1 Zich Lukáš 1 Volný_los 0
Žídek Martin 1 Volný_los 0 Zajíc Roman 0 Krupová Miluše 2 Kudláček Bohuslav 1 Volný_los 0 Šmehlík Jan 1 Volný_los 0 Kolář Lubomír 1 Volný_los 0 Kämpf Petr ml. 0 Cabal Michal 2 Zich Lukáš 1 Rubáš Pavel 2 Krupa Milan 1 Volný_los 0
Žídek Martin 2 Krupová Miluše 0 Kudláček Bohuslav 0 Šmehlík Jan 2 Kolář Lubomír 2 Cabal Michal 1 Rubáš Pavel 2 Krupa Milan 0
Žídek Martin 0 Šmehlík Jan 2 Kolář Lubomír 2 Rubáš Pavel 0
Šmehlík Jan 0 Kolář Lubomír 2
Kolář Lubomír 1 Rubáš Pavel 2
Kolář Lubomír 1 Rubáš Pavel 2
- Rubáš Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
2. | Kolář Lubomír [CZE000367] |
3. | Šmehlík Jan [CZE060870] |
4. | Žídek Martin [CZE052320] |
5. | Cabal Michal [CZE058496] |
5. | Zich Lukáš [CZE046912] |
7. | Krupa Milan [CZE042082] |
7. | Kudláček Bohuslav [CZE042939] |
9. | Krupová Miluše [CZE041946] |
9. | Kämpf Petr ml. [CZE028745] |
9. | Zajíc Roman [CZE045663] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
2. | Kolář Lubomír [CZE000367] |
3. | Šmehlík Jan [CZE060870] |
4. | Žídek Martin [CZE052320] |
5. | Cabal Michal [CZE058496] |
5. | Zich Lukáš [CZE046912] |
7. | Krupa Milan [CZE042082] |
7. | Kudláček Bohuslav [CZE042939] |
9. | Krupová Miluše [CZE041946] |
9. | Kämpf Petr ml. [CZE028745] |
9. | Zajíc Roman [CZE045663] |
Tento turnaj nemá přihlášky online