Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.10.2022 |
Název | Gustliček 2 |
Rozhodčí | Weissmann Vladimír |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustliček, FM |
Plán | KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čuba Daniel [CZE070603] | |
Dujka Tomáš [CZE070529] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Hipíková Adéla [CZE068403] | |
Homola Tomáš [CZE067970] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Mikuš Jozef [CZE018580] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Peterková Kateřina [CZE069344] | |
Šrámek Martin [CZE068580] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] | |
Weissmann Vladimír [CZE000251] |
1Gustliček 2--:--
Žádné utkání
2Gustliček 2--:--
Žádné utkání
3Gustliček 2--:--
Žádné utkání
Dunaj Milan 1 Volný_los 0 Homola Tomáš 2 Mikuš Jozef 0 Dujka Tomáš 0 Kandl Martin 2 Peterková Kateřina 2 Šrámek Martin 1 Weissmann Vladimír 1 Hipíková Adéla 2 Čuba Daniel 0 Vnenk Rostislav 2 Flegr Jan 2 Dunajová Helena Ing. 1 Opěla Robin 0 Kollár Jan 2
Dunaj Milan 2 Homola Tomáš 0 Kandl Martin 2 Peterková Kateřina 0 Hipíková Adéla 1 Vnenk Rostislav 2 Flegr Jan 2 Kollár Jan 0
Dunaj Milan 2 Kandl Martin 0 Vnenk Rostislav 1 Flegr Jan 2
Dunaj Milan 2 Flegr Jan 0
- Dunaj Milan0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE054131] Dunaj Milan |
2. | [CZE057430] Flegr Jan |
3. | [CZE061930] Vnenk Rostislav |
3. | [CZE051797] Kandl Martin |
5. | [CZE001028] Kollár Jan |
5. | [CZE068403] Hipíková Adéla |
5. | [CZE069344] Peterková Kateřina |
5. | [CZE067970] Homola Tomáš |
9. | [CZE057429] Opěla Robin |
9. | [CZE064153] Dunajová Helena Ing. |
9. | [CZE070603] Čuba Daniel |
9. | [CZE000251] Weissmann Vladimír |
9. | [CZE068580] Šrámek Martin |
9. | [CZE070529] Dujka Tomáš |
9. | [CZE018580] Mikuš Jozef |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE054131] Dunaj Milan |
2. | [CZE057430] Flegr Jan |
3. | [CZE061930] Vnenk Rostislav |
3. | [CZE051797] Kandl Martin |
5. | [CZE001028] Kollár Jan |
5. | [CZE068403] Hipíková Adéla |
5. | [CZE069344] Peterková Kateřina |
5. | [CZE067970] Homola Tomáš |
9. | [CZE057429] Opěla Robin |
9. | [CZE064153] Dunajová Helena Ing. |
9. | [CZE070603] Čuba Daniel |
9. | [CZE000251] Weissmann Vladimír |
9. | [CZE068580] Šrámek Martin |
9. | [CZE070529] Dujka Tomáš |
9. | [CZE018580] Mikuš Jozef |
Tento turnaj nemá přihlášky online