Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.10.2022 |
Název | Maršovák |
Rozhodčí | Mervart Martin |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Horn Jan [CZE003012] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Matuška Jakub [CZE002808] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Sequensová Petra [CZE002949] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šedivý David [CZE070327] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šilar David [CZE001122] |
2. | Svoboda Libor [CZE026803] |
3. | Kárász Josef [CZE034819] |
4. | Šedivý David [CZE070327] |
5. | Škrabák Michael [CZE014019] |
6. | Mervart Martin [CZE054377] |
7. | Matuška Jakub [CZE002808] |
8. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
10. | Hofman Petr [CZE050491] |
11. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
12. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
14. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
15. | Klempíř Petr [CZE021128] |
16. | Demuth Petr [CZE030467] |
17. | Sequensová Petra [CZE002949] |
18. | Vladyka Petr [CZE037284] |
19. | Matys Roman [CZE060230] |
20. | Klempířová Erika [CZE021129] |
21. | Suk Stanislav [CZE036843] |
22. | Hamplová Petra [CZE038066] |
23. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
24. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
25. | Horn Jan [CZE003012] |
26. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
27. | Adámková Arleta [CZE069396] |
28. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
29. | Bílek Pavel [CZE026189] |
30. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
Tento turnaj nemá přihlášky online