Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.10.2022 |
Název | Motor |
Rozhodčí | Špaček Ladislav |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Motor, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Aristotelis Michal [CZE070606] | |
Daško Erik [CZE069038] | |
Dorňák Marek [CZE052047] | |
Dujka Tomáš [CZE070529] | |
Homola Tomáš [CZE067970] | |
Kozelský Milan [CZE004002] | |
Kučerak Vladimir [CZE070489] | |
Mer Tomáš [CZE018073] | |
Rusek Jan [CZE068903] | |
Sedlař Lukaš [CZE073843] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Slanina Jaroslav [CZE052501] | |
Ševčíková Barbora [CZE064802] | |
Špaček Ladislav [CZE002406] |
1Motor--:--
Žádné utkání
2Motor--:--
Žádné utkání
3Motor--:--
Žádné utkání
- Ševčíková Barbora0
Ševčíková Barbora 2 Aristotelis Michal 0
Ševčíková Barbora 2 Kozelský Milan 1
Daško Erik 1 Ševčíková Barbora 2 Homola Tomáš 0 Kozelský Milan 2
Skopalová Marcela 0 Daško Erik 2 Homola Tomáš 2 Kučerak Vladimir 1
Skopalová Marcela 2 Rusek Jan 0 Slanina Jaroslav 1 Daško Erik 2 Špaček Ladislav 1 Homola Tomáš 2 Kučerak Vladimir 2 Mer Tomáš 1
Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Dorňák Marek 1 Slanina Jaroslav 2 Dujka Tomáš 0 Špaček Ladislav 2 Kučerak Vladimir 1 Volný_los 0
Mer Tomáš 1 Volný_los 0 Sedlař Lukaš 2 Skopalová Marcela 1 Dorňák Marek 1 Homola Tomáš 2 Slanina Jaroslav 1 Ševčíková Barbora 2 Kozelský Milan 2 Dujka Tomáš 1 Špaček Ladislav 1 Daško Erik 2 Rusek Jan 2 Kučerak Vladimir 0 Aristotelis Michal 1 Volný_los 0
Mer Tomáš 0 Sedlař Lukaš 2 Homola Tomáš 1 Ševčíková Barbora 2 Kozelský Milan 2 Daško Erik 1 Rusek Jan 1 Aristotelis Michal 2
Sedlař Lukaš 2 Ševčíková Barbora 0 Kozelský Milan 0 Aristotelis Michal 2
Sedlař Lukaš 2 Aristotelis Michal 1
Sedlař Lukaš 2 Ševčíková Barbora 0
- Sedlař Lukaš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sedlař Lukaš [CZE073843] |
2. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
3. | Aristotelis Michal [CZE070606] |
4. | Kozelský Milan [CZE004002] |
5. | Daško Erik [CZE069038] |
5. | Homola Tomáš [CZE067970] |
7. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
7. | Kučerak Vladimir [CZE070489] |
9. | Mer Tomáš [CZE018073] |
9. | Špaček Ladislav [CZE002406] |
9. | Slanina Jaroslav [CZE052501] |
9. | Rusek Jan [CZE068903] |
13. | Dorňák Marek [CZE052047] |
13. | Dujka Tomáš [CZE070529] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sedlař Lukaš [CZE073843] |
2. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
3. | Aristotelis Michal [CZE070606] |
4. | Kozelský Milan [CZE004002] |
5. | Daško Erik [CZE069038] |
5. | Homola Tomáš [CZE067970] |
7. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
7. | Kučerak Vladimir [CZE070489] |
9. | Mer Tomáš [CZE018073] |
9. | Špaček Ladislav [CZE002406] |
9. | Slanina Jaroslav [CZE052501] |
9. | Rusek Jan [CZE068903] |
13. | Dorňák Marek [CZE052047] |
13. | Dujka Tomáš [CZE070529] |
Tento turnaj nemá přihlášky online