Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.10.2022 |
Název | DO501 |
Rozhodčí | Zajíčková Adéla |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Pivnice Chabařovická, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Döme Matěj [CZE000455] | |
Eigl Marian [CZE072214] | |
Forst Václav [CZE046852] | |
Holečková Iveta [CZE024816] | |
Kubín Jan [CZE051162] | |
Messnerová Marta [CZE057440] | |
Ondrák Dominik [CZE068884] | |
Pazdera Filip [CZE070404] | |
Podlucký Jiří [CZE069591] | |
Roch Petr [CZE011278] | |
Rudolf Stanislav [CZE060262] | |
Rudolf Zdeněk [CZE060261] | |
Srba Michal [CZE001256] | |
Šimák Jan [CZE060820] | |
Šmejkal Roman [CZE063045] | |
Zajíčková Adéla [CZE057778] |
1DO501--:--
Žádné utkání
2DO501--:--
Žádné utkání
3DO501--:--
Žádné utkání
4DO501--:--
Žádné utkání
- Srba Michal0
Šimák Jan 0 Srba Michal 1
Rudolf Zdeněk 0 Šimák Jan 1
Rudolf Zdeněk 1 Messnerová Marta 0 Šimák Jan 1 Forst Václav 0
Rudolf Zdeněk 1 Roch Petr 0 Šimák Jan 1 Zajíčková Adéla 0
Rudolf Zdeněk 1 Eigl Marian 0 Döme Matěj 0 Roch Petr 1 Podlucký Jiří 0 Šimák Jan 1 Rudolf Stanislav 0 Zajíčková Adéla 1
Šmejkal Roman 0 Rudolf Zdeněk 1 Döme Matěj 1 Ondrák Dominik 0 Pazdera Filip 0 Podlucký Jiří 1 Holečková Iveta 0 Rudolf Stanislav 1
Šmejkal Roman 0 Zajíčková Adéla 1 Rudolf Zdeněk 0 Messnerová Marta 1 Srba Michal 1 Döme Matěj 0 Šimák Jan 1 Ondrák Dominik 0 Kubín Jan 1 Pazdera Filip 0 Podlucký Jiří 0 Roch Petr 1 Holečková Iveta 0 Eigl Marian 1 Rudolf Stanislav 0 Forst Václav 1
Zajíčková Adéla 0 Messnerová Marta 1 Srba Michal 1 Šimák Jan 0 Kubín Jan 1 Roch Petr 0 Eigl Marian 0 Forst Václav 1
Messnerová Marta 0 Srba Michal 1 Kubín Jan 1 Forst Václav 0
Srba Michal 0 Kubín Jan 1
Kubín Jan 1 Srba Michal 0
- Kubín Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kubín Jan [CZE051162] |
2. | Srba Michal [CZE001256] |
3. | Šimák Jan [CZE060820] |
4. | Rudolf Zdeněk [CZE060261] |
5. | Messnerová Marta [CZE057440] |
5. | Forst Václav [CZE046852] |
7. | Roch Petr [CZE011278] |
7. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
9. | Rudolf Stanislav [CZE060262] |
9. | Podlucký Jiří [CZE069591] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Eigl Marian [CZE072214] |
13. | Šmejkal Roman [CZE063045] |
13. | Ondrák Dominik [CZE068884] |
13. | Pazdera Filip [CZE070404] |
13. | Holečková Iveta [CZE024816] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kubín Jan [CZE051162] |
2. | Srba Michal [CZE001256] |
3. | Šimák Jan [CZE060820] |
4. | Rudolf Zdeněk [CZE060261] |
5. | Messnerová Marta [CZE057440] |
5. | Forst Václav [CZE046852] |
7. | Roch Petr [CZE011278] |
7. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
9. | Rudolf Stanislav [CZE060262] |
9. | Podlucký Jiří [CZE069591] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Eigl Marian [CZE072214] |
13. | Šmejkal Roman [CZE063045] |
13. | Ondrák Dominik [CZE068884] |
13. | Pazdera Filip [CZE070404] |
13. | Holečková Iveta [CZE024816] |
Tento turnaj nemá přihlášky online