Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.08.2019 |
Název | Radhošťská pivnice 29.8.2019 |
Rozhodčí | Slabý Jaroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Radhošťská pivnice, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bejček Petr [CZE046987] | |
Dudek Ondřej [CZE060130] | |
Forman Petr [CZE060750] | |
Hájek Milan [CZE057634] | |
Jonáš Vladimír [CZE060719] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kobylák Miloš [CZE004177] | |
Matěk Jan [CZE055561] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Šimčíková Aneta [CZE063883] | |
Vankát Karel [CZE062361] |
- Dudek Ondřej0
Dudek Ondřej 1 Forman Petr 0
Slabý Jaroslav 0 Dudek Ondřej 1
Bejček Petr 0 Slabý Jaroslav 1 Dudek Ondřej 1 Hájek Milan 0
Bejček Petr 1 Šimčíková Aneta 0 Dudek Ondřej 1 Kobylák Miloš 0
Bejček Petr 1 Jonáš Vladimír 0 Volný_los 0 Šimčíková Aneta 1 Vankát Karel 0 Dudek Ondřej 1 Kameník Tomáš 0 Kobylák Miloš 1
Volný_los 0 Bejček Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vankát Karel 1 Kameník Tomáš 1 Volný_los 0
Matěk Jan 1 Volný_los 0 Kobylák Miloš 1 Bejček Petr 0 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0 Dudek Ondřej 1 Volný_los 0 Šimčíková Aneta 1 Volný_los 0 Vankát Karel 0 Forman Petr 1 Jonáš Vladimír 1 Kameník Tomáš 0 Hájek Milan 1 Volný_los 0
Matěk Jan 1 Kobylák Miloš 0 Slabý Jaroslav 1 Dudek Ondřej 0 Šimčíková Aneta 0 Forman Petr 1 Jonáš Vladimír 0 Hájek Milan 1
Matěk Jan 1 Slabý Jaroslav 0 Forman Petr 1 Hájek Milan 0
Matěk Jan 1 Forman Petr 0
Matěk Jan 0 Dudek Ondřej 1
- Dudek Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dudek Ondřej [CZE060130] |
2. | Matěk Jan [CZE055561] |
3. | Forman Petr [CZE060750] |
4. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
5. | Bejček Petr [CZE046987] |
5. | Hájek Milan [CZE057634] |
7. | Šimčíková Aneta [CZE063883] |
7. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
9. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Jonáš Vladimír [CZE060719] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dudek Ondřej [CZE060130] |
2. | Matěk Jan [CZE055561] |
3. | Forman Petr [CZE060750] |
4. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
5. | Bejček Petr [CZE046987] |
5. | Hájek Milan [CZE057634] |
7. | Šimčíková Aneta [CZE063883] |
7. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
9. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Jonáš Vladimír [CZE060719] |
Tento turnaj nemá přihlášky online