Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.09.2022 |
Název | Gggkk |
Rozhodčí | Bedlivý Pavel |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamec Marek [CZE069115] | |
Adámek Ondřej [CZE063915] | |
Beneš Lukáš [CZE039595] | |
Dirbak Petr [CZE022207] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hořínek Pavel [CZE044297] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Macek Petr [CZE001771] | |
Matyska Jaroslav [CZE068135] | |
Matýsková Dagmar [CZE063492] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Pytlík Ondřej [CZE069112] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Trdlikátová Lada [CZE059578] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
1Gggkk--:--
Žádné utkání
2Gggkk--:--
Žádné utkání
3Gggkk--:--
Žádné utkání
- Dirbak Petr0
Kulda Jiří 0 Dirbak Petr 2
Kulda Jiří 2 Macek Petr 0
Mráz Radek 1 Kulda Jiří 2 Trdlikát Libor 1 Macek Petr 2
Mráz Radek 2 Beneš Lukáš 1 Pytlík Ondřej 1 Trdlikát Libor 2
Mráz Radek 2 Frimlová Pavla 0 Beneš Lukáš 2 Koščál Daniel 1 Šimanovská Lucie 1 Pytlík Ondřej 2 Trdlikát Libor 2 Goldmannová Anna 0
Mráz Radek 2 Goldmann Petr 1 Beneš Lukáš 2 Adámek Ondřej 1 Šimanovská Lucie 2 Kordová Romana 1 Térová Rozálie 0 Trdlikát Libor 2
Adamec Marek 0 Mráz Radek 2 Goldmann Petr 2 Hořínek Pavel 0 Velcová Martina 0 Beneš Lukáš 2 Adámek Ondřej 2 Trdlikátová Lada 0 Šimanovská Lucie 2 Illner Antonín 0 Kordová Romana 2 Středa Lukáš 1 Térová Rozálie 2 Matýsková Dagmar 1 Hromádko Leoš 1 Trdlikát Libor 2
Volný_los 0 Adamec Marek 1 Goldmann Petr 2 Matyska Jaroslav 0 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Adámek Ondřej 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šimanovská Lucie 1 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Térová Rozálie 1 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0
Dirbak Petr 1 Volný_los 0 Adamec Marek 1 Trdlikát Libor 2 Goldmann Petr 0 Koščál Daniel 2 Matýsková Dagmar 2 Matyska Jaroslav 1 Středa Lukáš 1 Volný_los 0 Velcová Martina 0 Frimlová Pavla 2 Macek Petr 2 Adámek Ondřej 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Trdlikátová Lada 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 2 Šimanovská Lucie 0 Semerák Jan 2 Kordová Romana 0 Beneš Lukáš 1 Volný_los 0 Hořínek Pavel 1 Volný_los 0 Kulda Jiří 2 Térová Rozálie 1 Pytlík Ondřej 2 Hromádko Leoš 1 Mráz Radek 1 Volný_los 0
Dirbak Petr 2 Trdlikát Libor 1 Koščál Daniel 2 Matýsková Dagmar 0 Středa Lukáš 0 Frimlová Pavla 2 Macek Petr 2 Illner Antonín 1 Trdlikátová Lada 0 Goldmannová Anna 2 Semerák Jan 2 Beneš Lukáš 1 Hořínek Pavel 0 Kulda Jiří 2 Pytlík Ondřej 2 Mráz Radek 0
Dirbak Petr 2 Koščál Daniel 0 Frimlová Pavla 0 Macek Petr 2 Goldmannová Anna 0 Semerák Jan 2 Kulda Jiří 2 Pytlík Ondřej 0
Dirbak Petr 2 Macek Petr 0 Semerák Jan 2 Kulda Jiří 0
Dirbak Petr 1 Semerák Jan 2
Semerák Jan 2 Dirbak Petr 1
- Semerák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Dirbak Petr [CZE022207] |
3. | Kulda Jiří [CZE063649] |
4. | Macek Petr [CZE001771] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Beneš Lukáš [CZE039595] |
7. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Koščál Daniel [CZE057097] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
13. | Térová Rozálie [CZE068893] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
13. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
17. | Matýsková Dagmar [CZE063492] |
17. | Středa Lukáš [CZE068985] |
17. | Illner Antonín [CZE061377] |
17. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
17. | Velcová Martina [CZE061376] |
17. | Hořínek Pavel [CZE044297] |
17. | Adamec Marek [CZE069115] |
25. | Matyska Jaroslav [CZE068135] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Dirbak Petr [CZE022207] |
3. | Kulda Jiří [CZE063649] |
4. | Macek Petr [CZE001771] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Beneš Lukáš [CZE039595] |
7. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Koščál Daniel [CZE057097] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
13. | Térová Rozálie [CZE068893] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
13. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
17. | Matýsková Dagmar [CZE063492] |
17. | Středa Lukáš [CZE068985] |
17. | Illner Antonín [CZE061377] |
17. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
17. | Velcová Martina [CZE061376] |
17. | Hořínek Pavel [CZE044297] |
17. | Adamec Marek [CZE069115] |
25. | Matyska Jaroslav [CZE068135] |
Tento turnaj nemá přihlášky online