Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.09.2022 |
Název | JC Jirkov Dream Bar |
Rozhodčí | Bláhová Monika |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Jirkov Dream Bar |
Místo | Dream Bar, Jirkov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bárta Stanislav [CZE037719] | |
Bláhová Monika [CZE054559] | |
Csáno Dušan [CZE058543] | |
Csáno Patrik [CZE063786] | |
Gänsler Michal [CZE064683] | |
Mareš Jaroslav [CZE065690] | |
Okénka Jan [CZE058530] | |
Ondřejec Lukáš [CZE026519] | |
Pašová Zuzana [CZE071184] | |
Rajman Richard [CZE006172] |
1JC Jirkov Dream Bar--:--
Žádné utkání
2JC Jirkov Dream Bar--:--
Žádné utkání
- Gänsler Michal0
Mareš Jaroslav 0 Gänsler Michal 2
Okénka Jan 0 Mareš Jaroslav 2
Okénka Jan 2 Bárta Stanislav 1 Mareš Jaroslav 2 Csáno Dušan 0
Okénka Jan 2 Pašová Zuzana 0 Csáno Patrik 0 Mareš Jaroslav 2
Bláhová Monika 0 Okénka Jan 2 Volný_los 0 Pašová Zuzana 1 Volný_los 0 Csáno Patrik 1 Mareš Jaroslav 2 Ondřejec Lukáš 0
Volný_los 0 Bláhová Monika 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Mareš Jaroslav 1 Volný_los 0
Ondřejec Lukáš 1 Volný_los 0 Bláhová Monika 0 Bárta Stanislav 2 Gänsler Michal 1 Volný_los 0 Csáno Patrik 1 Volný_los 0 Pašová Zuzana 1 Volný_los 0 Csáno Dušan 1 Volný_los 0 Rajman Richard 2 Mareš Jaroslav 0 Okénka Jan 1 Volný_los 0
Ondřejec Lukáš 0 Bárta Stanislav 2 Gänsler Michal 2 Csáno Patrik 1 Pašová Zuzana 0 Csáno Dušan 2 Rajman Richard 2 Okénka Jan 0
Bárta Stanislav 0 Gänsler Michal 2 Csáno Dušan 1 Rajman Richard 2
Gänsler Michal 1 Rajman Richard 2
Rajman Richard 2 Gänsler Michal 1
- Rajman Richard0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rajman Richard [CZE006172] |
2. | Gänsler Michal [CZE064683] |
3. | Mareš Jaroslav [CZE065690] |
4. | Okénka Jan [CZE058530] |
5. | Bárta Stanislav [CZE037719] |
5. | Csáno Dušan [CZE058543] |
7. | Pašová Zuzana [CZE071184] |
7. | Csáno Patrik [CZE063786] |
9. | Ondřejec Lukáš [CZE026519] |
9. | Bláhová Monika [CZE054559] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rajman Richard [CZE006172] |
2. | Gänsler Michal [CZE064683] |
3. | Mareš Jaroslav [CZE065690] |
4. | Okénka Jan [CZE058530] |
5. | Bárta Stanislav [CZE037719] |
5. | Csáno Dušan [CZE058543] |
7. | Pašová Zuzana [CZE071184] |
7. | Csáno Patrik [CZE063786] |
9. | Ondřejec Lukáš [CZE026519] |
9. | Bláhová Monika [CZE054559] |
Tento turnaj nemá přihlášky online