Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.09.2022 |
Název | Podivné šipkohraní - doplňkový 3.9.2022 |
Rozhodčí | Mannová Alena |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Open KHK-S doplňkový jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adam Jiří [CZE023108] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316] |
1Podivné šipkohraní - doplňkový 3.9.2022--:--
Žádné utkání
2Podivné šipkohraní - doplňkový 3.9.2022--:--
Žádné utkání
- Adam Jiří0
Adam Jiří 2 Vincenc Lukáš 1
Mach Miloš 1 Adam Jiří 2
Mach Miloš 2 Mráz Radek 0 Adam Jiří 2 Poláček David 0
Mach Miloš 2 Goldmannová Anna 0 Kordová Romana 0 Adam Jiří 2
Mach Miloš 2 Frimlová Pavla 0 Mannová Alena 0 Goldmannová Anna 2 Goldmann Petr 0 Kordová Romana 2 Svobodová Andrea 0 Adam Jiří 2
Volný_los 0 Mach Miloš 1 Mannová Alena 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Svobodová Andrea 1 Volný_los 0
Adam Jiří 1 Volný_los 0 Mach Miloš 1 Vincenc Lukáš 2 Kordová Romana 2 Mannová Alena 0 Mráz Radek 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Svoboda Libor 2 Goldmann Petr 0 Svobodová Andrea 0 Poláček David 2 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0
Adam Jiří 1 Vincenc Lukáš 2 Kordová Romana 0 Mráz Radek 2 Goldmannová Anna 0 Svoboda Libor 2 Poláček David 2 Frimlová Pavla 0
Vincenc Lukáš 2 Mráz Radek 0 Svoboda Libor 2 Poláček David 1
Vincenc Lukáš 0 Svoboda Libor 2
Svoboda Libor 2 Adam Jiří 1
- Svoboda Libor0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Adam Jiří [CZE023108] |
3. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
4. | Mach Miloš [CZE002095] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Poláček David [CZE057930] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Adam Jiří [CZE023108] |
3. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
4. | Mach Miloš [CZE002095] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Poláček David [CZE057930] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
Tento turnaj nemá přihlášky online