Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.09.2022 |
Název | Řipská 501 DO |
Rozhodčí | Skálová Markéta |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Řipská, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Forman Martin [CZE062890] | |
Henner Martin [CZE044560] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Materna Tomáš [CZE062422] | |
Pechar Michal [CZE056406] | |
Polda Pavel [CZE007238] | |
Skálová Markéta [CZE063239] | |
Slabihoud Ondřej [CZE065605] | |
Tesárek Michal [CZE052120] | |
Vaněk Jan [CZE007904] |
1Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
2Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
3Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
- Slabihoud Ondřej0
Kameník Tomáš 0 Slabihoud Ondřej 1
Tesárek Michal 0 Kameník Tomáš 1
Tesárek Michal 1 Henner Martin 0 Vaněk Jan 0 Kameník Tomáš 1
Tesárek Michal 1 Skálová Markéta 0 Vaněk Jan 1 Pechar Michal 0
Tesárek Michal 1 Forman Martin 0 Volný_los 0 Skálová Markéta 1 Volný_los 0 Vaněk Jan 1 Polda Pavel 0 Pechar Michal 1
Volný_los 0 Tesárek Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Polda Pavel 1 Volný_los 0
Materna Tomáš 1 Volný_los 0 Tesárek Michal 0 Pechar Michal 1 Henner Martin 1 Volný_los 0 Vaněk Jan 1 Volný_los 0 Slabihoud Ondřej 1 Volný_los 0 Skálová Markéta 1 Volný_los 0 Kameník Tomáš 1 Polda Pavel 0 Forman Martin 1 Volný_los 0
Materna Tomáš 1 Pechar Michal 0 Henner Martin 1 Vaněk Jan 0 Slabihoud Ondřej 1 Skálová Markéta 0 Kameník Tomáš 1 Forman Martin 0
Materna Tomáš 1 Henner Martin 0 Slabihoud Ondřej 1 Kameník Tomáš 0
Materna Tomáš 1 Slabihoud Ondřej 0
Materna Tomáš 1 Slabihoud Ondřej 0
- Materna Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Materna Tomáš [CZE062422] |
2. | Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
3. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
4. | Tesárek Michal [CZE052120] |
5. | Henner Martin [CZE044560] |
5. | Vaněk Jan [CZE007904] |
7. | Skálová Markéta [CZE063239] |
7. | Pechar Michal [CZE056406] |
9. | Polda Pavel [CZE007238] |
9. | Forman Martin [CZE062890] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Materna Tomáš [CZE062422] |
2. | Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
3. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
4. | Tesárek Michal [CZE052120] |
5. | Henner Martin [CZE044560] |
5. | Vaněk Jan [CZE007904] |
7. | Skálová Markéta [CZE063239] |
7. | Pechar Michal [CZE056406] |
9. | Polda Pavel [CZE007238] |
9. | Forman Martin [CZE062890] |
Tento turnaj nemá přihlášky online