Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.08.2022 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Kulich Miloš |
Počet hráčů | 46 |
Typ turnaje | Open JMOŠS jednotlivci |
Místo | U Mě a U Tebe, Šošůvka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Bukáček Marek [CZE060352] | |
Bukáčková Božena [CZE060544] | |
Dlábek Ladislav [CZE038976] | |
Dorosh Mykhaylo [CZE070977] | |
Farkaš Jakub [CZE060155] | |
Hasoň Pavel [CZE049104] | |
Hloušek Petr [CZE027874] | |
Hlubinka David [CZE010666] | |
Hudec Pavel [CZE001888] | |
Charvát Petr [CZE065402] | |
Keprt Lukáš [CZE071471] | |
Kocman Libor [CZE051192] | |
Koláček Zdeněk [CZE023217] | |
Konupka Miloslav [CZE049900] | |
Kozlová Kateřina [CZE033162] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Kratochvíl Martin [CZE040980] | |
Kuda Bronislav [CZE029960] | |
Langr Antonín [CZE038796] | |
Leret Andrij [CZE064033] | |
Mička Pavel [CZE063451] | |
Mikulášek Jan [CZE072247] | |
Mrázek Petr [CZE071473] | |
Musil Přemysl [CZE070979] | |
Nimmrichter Jan [CZE005000] | |
Pelíšková Tereza [CZE051191] | |
Petr Lukáš [CZE071472] | |
Petřík Josef [CZE007612] | |
Pouzar Zbyněk [CZE063505] | |
Sáňka David [CZE065712] | |
Skoupý Leopold [CZE059712] | |
Sobol Lukáš [CZE004626] | |
Staňek Rudolf [CZE002630] | |
Strachoň Štěpán [CZE049103] | |
Šeránek Zdeněk [CZE063452] | |
Štolpa Roman [CZE051406] | |
Štrof Petr [CZE059065] | |
Šváb Petr [CZE001555] | |
Toman Filip [CZE059491] | |
Vaculovič Martin [CZE009642] | |
Vymazal Lukáš [CZE058327] | |
Winkler Ondřej [CZE044015] | |
YYYHost žena I [HOST_6] | |
Zedník Roman [CZE015566] | |
Zouhar Ivan [CZE070849] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Toman Filip [CZE059491] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Vaculovič Martin [CZE009642] |
4. | Kuda Bronislav [CZE029960] |
5. | Nimmrichter Jan [CZE005000] |
6. | Skoupý Leopold [CZE059712] |
7. | Hlubinka David [CZE010666] |
8. | Vymazal Lukáš [CZE058327] |
9. | Langr Antonín [CZE038796] |
10. | Zouhar Ivan [CZE070849] |
11. | Sobol Lukáš [CZE004626] |
12. | Staňek Rudolf [CZE002630] |
13. | Farkaš Jakub [CZE060155] |
14. | Mička Pavel [CZE063451] |
15. | Hloušek Petr [CZE027874] |
16. | Winkler Ondřej [CZE044015] |
17. | Bukáček Marek [CZE060352] |
18. | Bukáčková Božena [CZE060544] |
19. | Petřík Josef [CZE007612] |
20. | Konupka Miloslav [CZE049900] |
21. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
22. | Keprt Lukáš [CZE071471] |
23. | Štolpa Roman [CZE051406] |
24. | Koláček Zdeněk [CZE023217] |
25. | Dlábek Ladislav [CZE038976] |
26. | Kratochvíl Martin [CZE040980] |
27. | Hudec Pavel [CZE001888] |
28. | Pelíšková Tereza [CZE051191] |
29. | Mrázek Petr [CZE071473] |
30. | Šváb Petr [CZE001555] |
31. | Šeránek Zdeněk [CZE063452] |
32. | Pouzar Zbyněk [CZE063505] |
33. | Sáňka David [CZE065712] |
34. | YYYHost žena I [HOST_6] |
35. | Hasoň Pavel [CZE049104] |
36. | Mikulášek Jan [CZE072247] |
37. | Kozlová Kateřina [CZE033162] |
38. | Kocman Libor [CZE051192] |
39. | Leret Andrij [CZE064033] |
40. | Petr Lukáš [CZE071472] |
41. | Dorosh Mykhaylo [CZE070977] |
42. | Charvát Petr [CZE065402] |
43. | Musil Přemysl [CZE070979] |
44. | Zedník Roman [CZE015566] |
45. | Strachoň Štěpán [CZE049103] |
46. | Štrof Petr [CZE059065] |
Tento turnaj nemá přihlášky online