Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.08.2022 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Kulich Miloš |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Open JMOŠS dvojice |
Místo | U Mě a U Tebe, Šošůvka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bělík Josef [CZE044019], Lizna Martin [CZE028076] | |
Bocko Petr [CZE023664], Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Bukáček Marek [CZE060352], Zouhar Ivan [CZE070849] | |
Bukáčková Božena [CZE060544], Havlík Dušan [CZE065395] | |
Farkaš Jakub [CZE060155], Zedník Roman [CZE015566] | |
Hasoň Pavel [CZE049104], Štrof Petr [CZE059065] | |
Hlubinka David [CZE010666], Kratochvíl Martin [CZE040980] | |
Hudec Pavel [CZE001888], Šváb Petr [CZE001555] | |
Kocman Libor [CZE051192], Pelíšková Tereza [CZE051191] | |
Konupka Miloslav [CZE049900], Hloušek Petr [CZE027874] | |
Kuda Bronislav [CZE029960], Vymazal Lukáš [CZE058327] | |
Leret Andrij [CZE064033], Nimmrichter Jan [CZE005000] | |
Mička Pavel [CZE063451], Šeránek Zdeněk [CZE063452] | |
Petr Lukáš [CZE071472], Mrázek Petr [CZE071473] | |
Petřík Josef [CZE007612], Pouzar Zbyněk [CZE063505] | |
Sáňka David [CZE065712], Musil Přemysl [CZE070979] | |
Skoupý Leopold [CZE059712], Štolpa Roman [CZE051406] | |
Sobol Lukáš [CZE004626], Koláček Zdeněk [CZE023217] | |
Toman Filip [CZE059491], Vaculovič Martin [CZE009642] | |
YYYHost žena I [HOST_6], Keprt Lukáš [CZE071471] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Toman Filip [CZE059491], Vaculovič Martin [CZE009642] |
2. | Kuda Bronislav [CZE029960], Vymazal Lukáš [CZE058327] |
3. | Farkaš Jakub [CZE060155], Zedník Roman [CZE015566] |
4. | Leret Andrij [CZE064033], Nimmrichter Jan [CZE005000] |
5. | Skoupý Leopold [CZE059712], Štolpa Roman [CZE051406] |
6. | Bocko Petr [CZE023664], Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
7. | Sobol Lukáš [CZE004626], Koláček Zdeněk [CZE023217] |
8. | Hasoň Pavel [CZE049104], Štrof Petr [CZE059065] |
9. | Konupka Miloslav [CZE049900], Hloušek Petr [CZE027874] |
10. | Hudec Pavel [CZE001888], Šváb Petr [CZE001555] |
11. | Hlubinka David [CZE010666], Kratochvíl Martin [CZE040980] |
12. | Petřík Josef [CZE007612], Pouzar Zbyněk [CZE063505] |
13. | Bukáček Marek [CZE060352], Zouhar Ivan [CZE070849] |
14. | Kocman Libor [CZE051192], Pelíšková Tereza [CZE051191] |
15. | Sáňka David [CZE065712], Musil Přemysl [CZE070979] |
16. | Mička Pavel [CZE063451], Šeránek Zdeněk [CZE063452] |
17. | Bukáčková Božena [CZE060544], Havlík Dušan [CZE065395] |
18. | Petr Lukáš [CZE071472], Mrázek Petr [CZE071473] |
19. | YYYHost žena I [HOST_6], Keprt Lukáš [CZE071471] |
20. | Bělík Josef [CZE044019], Lizna Martin [CZE028076] |
Tento turnaj nemá přihlášky online