Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.08.2022 |
Název | omega |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Kaňok Martin [CZE069609] | |
Kněžíková Silvie [CZE054722] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Mach Jindřích st. [CZE072517] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] | |
Zajíc Andrej [CZE006474] |
1omega--:--
Žádné utkání
2omega--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Opěla Robin0
Opěla Robin 1 Kollár Jan 0
Gregor Zdenek 0 Opěla Robin 1
Gregor Zdenek 1 Kaňok Martin 0 Opěla Robin 1 Pokorný Pavel 0
Mach Jindřích st. 0 Gregor Zdenek 1 Opěla Robin 1 Zajíc Andrej 0
Dunajová Helena Ing. 0 Mach Jindřích st. 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Opěla Robin 1 Kněžíková Silvie 0 Vnenk Rostislav 0 Zajíc Andrej 1
Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0
Kollár Jan 1 Volný_los 0 Zajíc Andrej 1 Dunajová Helena Ing. 0 Kaňok Martin 1 Volný_los 0 Kněžíková Silvie 1 Volný_los 0 Dunaj Milan 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Opěla Robin 0 Mach Jindřích st. 1 Vnenk Rostislav 0 Pokorný Pavel 1 Volný_los 0
Kollár Jan 1 Zajíc Andrej 0 Kaňok Martin 1 Kněžíková Silvie 0 Dunaj Milan 1 Gregor Zdenek 0 Mach Jindřích st. 0 Pokorný Pavel 1
Kollár Jan 1 Kaňok Martin 0 Dunaj Milan 1 Pokorný Pavel 0
Kollár Jan 0 Dunaj Milan 1
Dunaj Milan 1 Opěla Robin 0
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Opěla Robin [CZE057429] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
5. | Kaňok Martin [CZE069609] |
5. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
7. | Mach Jindřích st. [CZE072517] |
7. | Zajíc Andrej [CZE006474] |
9. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Opěla Robin [CZE057429] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
5. | Kaňok Martin [CZE069609] |
5. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
7. | Mach Jindřích st. [CZE072517] |
7. | Zajíc Andrej [CZE006474] |
9. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
Tento turnaj nemá přihlášky online