Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.08.2022 |
Název | DKO odpadlíci |
Rozhodčí | Krieglstein Radim |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. |
Místo | Spolák Přeštice, Přeštice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Bláhová Tereza [CZE061576] | |
Dlouhá Dobromila [CZE061495] | |
Dražka Jiří [CZE063672] | |
Dražková Martina [CZE073145] | |
Duchek Marcel [CZE073153] | |
Eberl Michal [CZE068994] | |
Fuchs Rudolf [CZE061579] | |
Jandovský Jakub [CZE041844] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Kaiserová Tereza [CZE072395] | |
Klose Lukáš [CZE057586] | |
Lindner Ota [CZE061370] | |
Mužík Zdeněk st. [CZE048424] | |
Pluhař Vladimír [CZE000732] | |
Průchová Monika [CZE037938] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Schröder Tomáš [CZE047099] | |
Sochorec Jaroslav [CZE073147] | |
Svobodová Petra [CZE052902] | |
Tomany Roman [CZE056125] | |
Valenčat Jan [CZE007039] | |
Zelený Petr [CZE065334] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4DKO odpadlíci--:--
Žádné utkání
5PORUCHA--:--
Žádné utkání
6DKO odpadlíci--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
8NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Zelený Petr0
Pluhař Vladimír 0 Zelený Petr 2
Pluhař Vladimír 2 Lindner Ota 0
Pluhař Vladimír 2 Eberl Michal 0 Lindner Ota 2 Schröder Tomáš 0
Duchek Marcel 0 Pluhař Vladimír 2 Lindner Ota 2 Klose Lukáš 1
Duchek Marcel 2 Fuchs Rudolf 0 Pluhař Vladimír 1 Jůna Josef 0 Svobodová Petra 0 Lindner Ota 2 Průchová Monika 0 Klose Lukáš 1
Duchek Marcel 2 Valenčat Jan 0 Pluhař Vladimír 2 Dražka Jiří 0 Dlouhá Dobromila 0 Svobodová Petra 2 Průchová Monika 2 Dražková Martina 0
Duchek Marcel 2 Bláhová Tereza 0 Volný_los 0 Valenčat Jan 1 Pluhař Vladimír 2 Sochorec Jaroslav 0 Dražka Jiří 2 Kaiserová Tereza 0 Řehoř Martin 0 Dlouhá Dobromila 1 Mužík Zdeněk st. 0 Svobodová Petra 2 Průchová Monika 1 Tomany Roman 0 Dražková Martina 1 Jandovský Jakub 0
Volný_los 0 Duchek Marcel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pluhař Vladimír 1 Dražka Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Řehoř Martin 1 Mužík Zdeněk st. 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Průchová Monika 1 Dražková Martina 1 Volný_los 0
Jůna Josef 1 Volný_los 0 Duchek Marcel 1 Jandovský Jakub 2 Zelený Petr 1 Volný_los 0 Tomany Roman 1 Volný_los 0 Svobodová Petra 1 Volný_los 0 Fuchs Rudolf 2 Pluhař Vladimír 1 Dražka Jiří 1 Dlouhá Dobromila 2 Schröder Tomáš 1 Volný_los 0 Eberl Michal 1 Volný_los 0 Kaiserová Tereza 1 Řehoř Martin 0 Mužík Zdeněk st. 0 Klose Lukáš 1 Sochorec Jaroslav 1 Volný_los 0 Lindner Ota 1 Volný_los 0 Valenčat Jan 2 Průchová Monika 0 Bláhová Tereza 2 Dražková Martina 1 1 Volný_los 0
Jůna Josef 2 Jandovský Jakub 0 Zelený Petr 1 Tomany Roman 0 Svobodová Petra 0 Fuchs Rudolf 2 Dlouhá Dobromila 0 Schröder Tomáš 2 Eberl Michal 2 Kaiserová Tereza 0 Klose Lukáš 2 Sochorec Jaroslav 0 Lindner Ota 2 Valenčat Jan 0 Bláhová Tereza 0 2
Jůna Josef 0 Zelený Petr 2 Fuchs Rudolf 1 Schröder Tomáš 2 Eberl Michal 2 Klose Lukáš 1 Lindner Ota 1 2
Zelený Petr 2 Schröder Tomáš 0 Eberl Michal 0 2
Zelený Petr 1 2
0 Zelený Petr 2
0 Zelený Petr 2
- Zelený Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zelený Petr [CZE065334] |
2. | [] |
3. | Pluhař Vladimír [CZE000732] |
4. | Lindner Ota [CZE061370] |
5. | Eberl Michal [CZE068994] |
5. | Schröder Tomáš [CZE047099] |
7. | Duchek Marcel [CZE073153] |
7. | Klose Lukáš [CZE057586] |
9. | Průchová Monika [CZE037938] |
9. | Svobodová Petra [CZE052902] |
9. | Jůna Josef [CZE000320] |
9. | Fuchs Rudolf [CZE061579] |
13. | Dražková Martina [CZE073145] |
13. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
13. | Dražka Jiří [CZE063672] |
13. | Valenčat Jan [CZE007039] |
17. | Jandovský Jakub [CZE041844] |
17. | Tomany Roman [CZE056125] |
17. | Mužík Zdeněk st. [CZE048424] |
17. | Řehoř Martin [CZE057724] |
17. | Kaiserová Tereza [CZE072395] |
17. | Sochorec Jaroslav [CZE073147] |
17. | Bláhová Tereza [CZE061576] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zelený Petr [CZE065334] |
2. | [] |
3. | Pluhař Vladimír [CZE000732] |
4. | Lindner Ota [CZE061370] |
5. | Eberl Michal [CZE068994] |
5. | Schröder Tomáš [CZE047099] |
7. | Duchek Marcel [CZE073153] |
7. | Klose Lukáš [CZE057586] |
9. | Průchová Monika [CZE037938] |
9. | Svobodová Petra [CZE052902] |
9. | Jůna Josef [CZE000320] |
9. | Fuchs Rudolf [CZE061579] |
13. | Dražková Martina [CZE073145] |
13. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
13. | Dražka Jiří [CZE063672] |
13. | Valenčat Jan [CZE007039] |
17. | Jandovský Jakub [CZE041844] |
17. | Tomany Roman [CZE056125] |
17. | Mužík Zdeněk st. [CZE048424] |
17. | Řehoř Martin [CZE057724] |
17. | Kaiserová Tereza [CZE072395] |
17. | Sochorec Jaroslav [CZE073147] |
17. | Bláhová Tereza [CZE061576] |
Tento turnaj nemá přihlášky online