Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.08.2022 |
Název | dabl |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Skalka Cup |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
- Vincenc Lukáš0
Vincenc Lukáš 2 Szelke Oskar 0
Vincenc Lukáš 2 Mach Miloš 0
Vincenc Lukáš 2 Mráz Radek 0 Goldmannová Anna 0 Mach Miloš 2
Vincenc Lukáš 2 Krouželová Viola 1 Szelke Nikola 1 Goldmannová Anna 2
Kordová Romana 0 Vincenc Lukáš 2 Volný_los 0 Krouželová Viola 1 Volný_los 0 Szelke Nikola 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1
Volný_los 0 Kordová Romana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Kordová Romana 0 Mráz Radek 2 Szelke Nikola 1 Volný_los 0 Svoboda Libor 1 Volný_los 0 Mach Miloš 1 Volný_los 0 Krouželová Viola 1 Volný_los 0 Vincenc Lukáš 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 0 Mráz Radek 2 Szelke Nikola 0 Svoboda Libor 2 Mach Miloš 2 Krouželová Viola 0 Vincenc Lukáš 1 Szelke Oskar 2
Mráz Radek 0 Svoboda Libor 2 Mach Miloš 1 Szelke Oskar 2
Svoboda Libor 2 Szelke Oskar 0
Svoboda Libor 1 Vincenc Lukáš 2
Svoboda Libor 2 Vincenc Lukáš 1
- Svoboda Libor0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513] |
4. | Mach Miloš [CZE002095] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Krouželová Viola [CZE039591] |
7. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Kordová Romana [CZE051260] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513] |
4. | Mach Miloš [CZE002095] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Krouželová Viola [CZE039591] |
7. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Kordová Romana [CZE051260] |
Tento turnaj nemá přihlášky online