Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.08.2022 |
Název | Double KO |
Rozhodčí | Bartoš Otakar |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TruToulka doplňkový |
Místo | Družba, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Statník Martin [CZE033984] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Tomm Petr [CZE066539] |
1Double KO --:--
Žádné utkání
2Double KO --:--
Žádné utkání
3Double KO --:--
Žádné utkání
- Kocianová Pavlína0
Tomm Petr 0 Kocianová Pavlína 1
Borůvka Lukáš 0 Tomm Petr 1
Bartoš Otakar 0 Borůvka Lukáš 1 Tomm Petr 1 Kynčl Jakub 0
Bartoš Otakar 1 Hromádko Leoš 0 Adámková Arleta 0 Tomm Petr 1
Mikunda Tomáš 0 Bartoš Otakar 1 Volný_los 0 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Adámková Arleta 1 Šimanovská Lucie 0 Tomm Petr 1
Volný_los 0 Mikunda Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Šimanovská Lucie 1 Volný_los 0
Tomm Petr 1 Volný_los 0 Statník Martin 2 Mikunda Tomáš 0 Adámková Arleta 1 Volný_los 0 Borůvka Lukáš 1 Volný_los 0 Kynčl Jakub 1 Volný_los 0 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Šimanovská Lucie 0 Kocianová Pavlína 2 Bartoš Otakar 1 Volný_los 0
Tomm Petr 0 Statník Martin 2 Adámková Arleta 0 Borůvka Lukáš 2 Kynčl Jakub 2 Hromádko Leoš 0 Kocianová Pavlína 2 Bartoš Otakar 0
Statník Martin 2 Borůvka Lukáš 0 Kynčl Jakub 1 Kocianová Pavlína 2
Statník Martin 2 Kocianová Pavlína 0
Statník Martin 2 Kocianová Pavlína 0
- Statník Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Statník Martin [CZE033984] |
2. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
3. | Tomm Petr [CZE066539] |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
5. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
7. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
7. | Adámková Arleta [CZE069396] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Statník Martin [CZE033984] |
2. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
3. | Tomm Petr [CZE066539] |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
5. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
7. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
7. | Adámková Arleta [CZE069396] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
Tento turnaj nemá přihlášky online