Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.07.2022 |
Název | cricket |
Rozhodčí | Bláhová Monika |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open Ústeckého kraje |
Místo | Dream Bar, Jirkov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bárta Stanislav [CZE037719] | |
Baťhová Helena [CZE000524] | |
Bláhová Monika [CZE054559] | |
Csáno Dušan [CZE058543] | |
Jičínský Milan [CZE026549] | |
Kocánová Lucie [CZE060456] | |
Lacina Zdeněk [CZE000798] | |
Pindiaková Zdeňka [CZE063636] | |
Smolík Jaroslav [CZE058742] |
1cricket--:--
Žádné utkání
2cricket--:--
Žádné utkání
- Lacina Zdeněk0
Bárta Stanislav 1 Lacina Zdeněk 2
Kocánová Lucie 1 Bárta Stanislav 2
Pindiaková Zdeňka 0 Kocánová Lucie 2 Bárta Stanislav 2 Bláhová Monika 1
Csáno Dušan 1 Pindiaková Zdeňka 2 Bárta Stanislav 2 Smolík Jaroslav 0
Baťhová Helena 0 Csáno Dušan 2 Volný_los 0 Pindiaková Zdeňka 1 Volný_los 0 Bárta Stanislav 1 Volný_los 0 Smolík Jaroslav 1
Volný_los 0 Baťhová Helena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Smolík Jaroslav 1 Volný_los 0 Lacina Zdeněk 2 Baťhová Helena 0 Kocánová Lucie 1 Volný_los 0 Bárta Stanislav 1 Volný_los 0 Jičínský Milan 1 Volný_los 0 Pindiaková Zdeňka 1 Volný_los 0 Csáno Dušan 1 Volný_los 0 Bláhová Monika 1 Volný_los 0
Smolík Jaroslav 0 Lacina Zdeněk 2 Kocánová Lucie 2 Bárta Stanislav 0 Jičínský Milan 2 Pindiaková Zdeňka 0 Csáno Dušan 0 Bláhová Monika 2
Lacina Zdeněk 2 Kocánová Lucie 0 Jičínský Milan 2 Bláhová Monika 0
Lacina Zdeněk 0 Jičínský Milan 2
Jičínský Milan 1 Lacina Zdeněk 3
Jičínský Milan 1 Lacina Zdeněk 3
- Lacina Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lacina Zdeněk [CZE000798] |
2. | Jičínský Milan [CZE026549] |
3. | Bárta Stanislav [CZE037719] |
4. | Kocánová Lucie [CZE060456] |
5. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636] |
5. | Bláhová Monika [CZE054559] |
7. | Csáno Dušan [CZE058543] |
7. | Smolík Jaroslav [CZE058742] |
9. | Baťhová Helena [CZE000524] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lacina Zdeněk [CZE000798] |
2. | Jičínský Milan [CZE026549] |
3. | Bárta Stanislav [CZE037719] |
4. | Kocánová Lucie [CZE060456] |
5. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636] |
5. | Bláhová Monika [CZE054559] |
7. | Csáno Dušan [CZE058543] |
7. | Smolík Jaroslav [CZE058742] |
9. | Baťhová Helena [CZE000524] |
Tento turnaj nemá přihlášky online