Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.07.2022 |
Název | Hi-score |
Rozhodčí | Kovačevič Ljuban |
Počet hráčů | 45 |
Typ turnaje | ŠK.Op-Ko.VČ High Score |
Místo | KD Damníkov, Damníkov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Bakeš David [CZE066268] | |
Balcar Petr [CZE053268] | |
Budiš David [CZE064179] | |
Burdychová Petra [CZE067149] | |
Cachro Pavel [CZE071235] | |
Farhat Mohamed Fakher [CZE067116] | |
Fotr Pavel [CZE007196] | |
Herman Ondřej [CZE066554] | |
Hofman Martin [CZE006587] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Hons Jan [CZE057505] | |
Hons Jiří [CZE057502] | |
Horák Richard [CZE049274] | |
Horáková Adéla [CZE067148] | |
Chleboun Petr [CZE056956] | |
Chlebounová Natálie [CZE060961] | |
Janisch Erik [CZE023957] | |
Janischová Nikol [CZE052146] | |
Jebousek Luděk [CZE053990] | |
Jebousková Barbora [CZE052147] | |
Klofanda Miloslav [CZE050668] | |
Kovačevič Ljuban [CZE063604] | |
Kovačevičová Eva [CZE066212] | |
Kubeš Michal [CZE056953] | |
Kubešová Lenka [CZE047806] | |
Lacina Martin [CZE047653] | |
Melich Pavel [CZE045073] | |
Mikulecká Růžena [CZE048636] | |
Morawetz Oldřiška [CZE034962] | |
Morawetz Petr [CZE013251] | |
Motyčka Tomáš [CZE022118] | |
Mrázek Jiří [CZE059973] | |
Novák Petr [CZE066311] | |
Novák Stanislav [CZE051517] | |
Otruba Miroslav [CZE064105] | |
Otrubová Kristýna [CZE072445] | |
Rédová Kateřina [CZE064178] | |
Rot Michal [CZE058097] | |
Sopoušek Rostislav [CZE027605] | |
Stejskalová Michaela [CZE072569] | |
Šnobl Filip [CZE060010] | |
Švichký Pavel [CZE058587] | |
Václavek Jan [CZE052035] | |
Závodníková Lucie [CZE036790] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Morawetz Petr [CZE013251] |
2. | Melich Pavel [CZE045073] |
3. | Hofman Petr [CZE050491] |
4. | Motyčka Tomáš [CZE022118] |
5. | Balcar Petr [CZE053268] |
6. | Farhat Mohamed Fakher [CZE067116] |
7. | Lacina Martin [CZE047653] |
8. | Šnobl Filip [CZE060010] |
9. | Jebousek Luděk [CZE053990] |
10. | Kubeš Michal [CZE056953] |
11. | Chleboun Petr [CZE056956] |
12. | Janisch Erik [CZE023957] |
13. | Fotr Pavel [CZE007196] |
14. | Budiš David [CZE064179] |
15. | Hons Jan [CZE057505] |
16. | Hons Jiří [CZE057502] |
17. | Václavek Jan [CZE052035] |
18. | Kovačevič Ljuban [CZE063604] |
19. | Klofanda Miloslav [CZE050668] |
20. | Švichký Pavel [CZE058587] |
21. | Otruba Miroslav [CZE064105] |
22. | Rot Michal [CZE058097] |
23. | [] |
24. | Kovačevičová Eva [CZE066212] |
25. | Kubešová Lenka [CZE047806] |
26. | Novák Stanislav [CZE051517] |
27. | Horák Richard [CZE049274] |
28. | Otrubová Kristýna [CZE072445] |
29. | Závodníková Lucie [CZE036790] |
30. | Mikulecká Růžena [CZE048636] |
31. | Hofman Martin [CZE006587] |
32. | Chlebounová Natálie [CZE060961] |
33. | Novák Petr [CZE066311] |
34. | Bakeš David [CZE066268] |
35. | Mrázek Jiří [CZE059973] |
36. | Jebousková Barbora [CZE052147] |
37. | Herman Ondřej [CZE066554] |
38. | Janischová Nikol [CZE052146] |
39. | Horáková Adéla [CZE067148] |
40. | Cachro Pavel [CZE071235] |
41. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
42. | Morawetz Oldřiška [CZE034962] |
43. | Burdychová Petra [CZE067149] |
44. | Sopoušek Rostislav [CZE027605] |
45. | Stejskalová Michaela [CZE072569] |
Tento turnaj nemá přihlášky online