Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.07.2022 |
Název | Řipská 501 DO |
Rozhodčí | Skálová Markéta |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Řipská, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Didíková Hana [CZE067480] | |
Dobrovič Jakub [CZE064053] | |
Gruda Petr [CZE070978] | |
Henner Martin [CZE044560] | |
Kuneš Filip [CZE069353] | |
Materna Tomáš [CZE062422] | |
Skálová Markéta [CZE063239] | |
Slabihoud Ondřej [CZE065605] | |
Štabrňák Libor [CZE059055] | |
Tesárek Michal [CZE052120] | |
Vaněk Jan [CZE007904] | |
Viščak Marek [CZE006381] |
1Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
2Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
3Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
- Materna Tomáš0
Materna Tomáš 1 Viščak Marek 0
Gruda Petr 0 Materna Tomáš 1
Tesárek Michal 0 Gruda Petr 1 Štabrňák Libor 0 Materna Tomáš 1
Dobrovič Jakub 0 Tesárek Michal 1 Štabrňák Libor 1 Henner Martin 0
Vaněk Jan 0 Dobrovič Jakub 1 Tesárek Michal 1 Skálová Markéta 0 Slabihoud Ondřej 0 Štabrňák Libor 1 Didíková Hana 0 Henner Martin 1
Volný_los 0 Vaněk Jan 1 Tesárek Michal 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Slabihoud Ondřej 1 Didíková Hana 1 Volný_los 0
Henner Martin 1 Volný_los 0 Vaněk Jan 0 Gruda Petr 1 Tesárek Michal 0 Viščak Marek 1 Štabrňák Libor 1 Volný_los 0 Skálová Markéta 1 Volný_los 0 Slabihoud Ondřej 0 Kuneš Filip 1 Didíková Hana 0 Materna Tomáš 1 Dobrovič Jakub 1 Volný_los 0
Henner Martin 0 Gruda Petr 1 Viščak Marek 1 Štabrňák Libor 0 Skálová Markéta 0 Kuneš Filip 1 Materna Tomáš 1 Dobrovič Jakub 0
Gruda Petr 0 Viščak Marek 1 Kuneš Filip 1 Materna Tomáš 0
Viščak Marek 0 Kuneš Filip 1
Kuneš Filip 1 Materna Tomáš 0
- Kuneš Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kuneš Filip [CZE069353] |
2. | Materna Tomáš [CZE062422] |
3. | Viščak Marek [CZE006381] |
4. | Gruda Petr [CZE070978] |
5. | Tesárek Michal [CZE052120] |
5. | Štabrňák Libor [CZE059055] |
7. | Dobrovič Jakub [CZE064053] |
7. | Henner Martin [CZE044560] |
9. | Didíková Hana [CZE067480] |
9. | Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
9. | Skálová Markéta [CZE063239] |
9. | Vaněk Jan [CZE007904] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kuneš Filip [CZE069353] |
2. | Materna Tomáš [CZE062422] |
3. | Viščak Marek [CZE006381] |
4. | Gruda Petr [CZE070978] |
5. | Tesárek Michal [CZE052120] |
5. | Štabrňák Libor [CZE059055] |
7. | Dobrovič Jakub [CZE064053] |
7. | Henner Martin [CZE044560] |
9. | Didíková Hana [CZE067480] |
9. | Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
9. | Skálová Markéta [CZE063239] |
9. | Vaněk Jan [CZE007904] |
Tento turnaj nemá přihlášky online