Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.06.2022 |
Název | agnes |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Dámská jízda |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Eliášová Renata [CZE061434] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Horká Iva [CZE042800] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Rychetská Jana [CZE068736] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
- Kordová Romana0
Frimlová Pavla 0 Kordová Romana 2
Frimlová Pavla 2 Horká Iva 1
Frimlová Pavla 2 Rychetská Jana 1 Horká Iva 2 Krouželová Viola 0
Mannová Alena 1 Frimlová Pavla 2 Horká Iva 2 Velcová Martina 0
Eliášová Renata 0 Mannová Alena 2 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Horká Iva 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1
Volný_los 0 Eliášová Renata 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Velcová Martina 1 Volný_los 0 Eliášová Renata 0 Goldmannová Anna 2 Rychetská Jana 1 Volný_los 0 Horká Iva 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Mannová Alena 1 Volný_los 0 Krouželová Viola 1 Volný_los 0
Velcová Martina 0 Goldmannová Anna 2 Rychetská Jana 2 Horká Iva 1 Frimlová Pavla 1 Kordová Romana 2 Mannová Alena 0 Krouželová Viola 2
Goldmannová Anna 2 Rychetská Jana 0 Kordová Romana 2 Krouželová Viola 1
Goldmannová Anna 2 Kordová Romana 0
Goldmannová Anna 2 Kordová Romana 4
Goldmannová Anna 1 Kordová Romana 2
- Kordová Romana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
4. | Horká Iva [CZE042800] |
5. | Rychetská Jana [CZE068736] |
5. | Krouželová Viola [CZE039591] |
7. | Mannová Alena [CZE053232] |
7. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Eliášová Renata [CZE061434] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
4. | Horká Iva [CZE042800] |
5. | Rychetská Jana [CZE068736] |
5. | Krouželová Viola [CZE039591] |
7. | Mannová Alena [CZE053232] |
7. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Eliášová Renata [CZE061434] |
Tento turnaj nemá přihlášky online