Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.05.2022 |
Název | Hi-score |
Rozhodčí | Kovačevič Ljuban |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | MO Pardubický kraj - Hi Score |
Místo | KD Damníkov, Damníkov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fotr Pavel [CZE007196] | |
Herman Ondřej [CZE066554] | |
Herman Vojtěch [CZE066553] | |
Hofman Martin [CZE006587] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Horák Richard [CZE049274] | |
Horáková Adéla [CZE067148] | |
Charalambidis Ivo [CZE048723] | |
Charalambidu Simela [CZE065945] | |
Chládek Martin [CZE056204] | |
Chládek Tomáš [CZE059014] | |
Chládková Eliška [CZE059016] | |
Chleboun Petr [CZE056956] | |
Chlebounová Lucie [CZE060960] | |
Chlebounová Natálie [CZE060961] | |
Janisch Erik [CZE023957] | |
Janischová Nikol [CZE052146] | |
Jebousek Luděk [CZE053990] | |
Jebousková Barbora [CZE052147] | |
Koukolová Veronika [CZE071349] | |
Kovačevič Ljuban [CZE063604] | |
Kovačevičová Eva [CZE066212] | |
Mikulecká Růžena [CZE048636] | |
Morawetz Oldřiška [CZE034962] | |
Morawetz Petr [CZE013251] | |
Novák Stanislav [CZE051517] | |
Petr Lukáš [CZE066209] | |
Sopoušek Rostislav [CZE027605] | |
Vítek Josef [CZE072236] | |
Vítková Lenka [CZE072234] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Hofman Martin [CZE006587] |
2. | Morawetz Petr [CZE013251] |
3. | Hofman Petr [CZE050491] |
4. | Chleboun Petr [CZE056956] |
5. | Jebousková Barbora [CZE052147] |
6. | Kovačevič Ljuban [CZE063604] |
7. | Koukolová Veronika [CZE071349] |
8. | Fotr Pavel [CZE007196] |
9. | Petr Lukáš [CZE066209] |
10. | Novák Stanislav [CZE051517] |
11. | Charalambidis Ivo [CZE048723] |
12. | Chládek Martin [CZE056204] |
13. | Chlebounová Lucie [CZE060960] |
14. | Horáková Adéla [CZE067148] |
15. | Janisch Erik [CZE023957] |
16. | Mikulecká Růžena [CZE048636] |
17. | Chládek Tomáš [CZE059014] |
18. | Jebousek Luděk [CZE053990] |
19. | Vítek Josef [CZE072236] |
20. | Janischová Nikol [CZE052146] |
21. | Chládková Eliška [CZE059016] |
22. | Herman Ondřej [CZE066554] |
23. | Chlebounová Natálie [CZE060961] |
24. | Charalambidu Simela [CZE065945] |
25. | Morawetz Oldřiška [CZE034962] |
26. | Kovačevičová Eva [CZE066212] |
27. | Sopoušek Rostislav [CZE027605] |
28. | Herman Vojtěch [CZE066553] |
29. | Horák Richard [CZE049274] |
30. | Vítková Lenka [CZE072234] |
Tento turnaj nemá přihlášky online