Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.08.2019
NázevDoplňkový - podivné šipkohraní 10.8.2019
RozhodčíHorká Alena
Počet hráčů11
Typ turnajeOpen KHK-S doplňkový jednotlivci
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adam Jiří [CZE023108]
Goldmann Petr [CZE040773]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Horká Alena [CZE053232]
Host muž I [HOST_5]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE038396]
Mach Miloš [CZE002095]
Poláček David [CZE057930]
Procházka František [CZE000392]
1Doplňkový - podivné šipkohraní 10.8.2019
Žádné utkání
2Doplňkový - podivné šipkohraní 10.8.2019
Žádné utkání
  •  Poláček David0
  • Poláček David1
    Kordová Romana0
  •  
  • Poláček David1
    Mach Miloš0
  •  
  • Horká Alena0
    Poláček David1
  •  
  • Korda Milan0
    Mach Miloš1
  •  
  • Horká Alena1
    Host muž I0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Korda Milan1
  •  
  • Procházka František0
    Horká Alena1
  •  
  • Volný_los0
    Host muž I1
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Korda Milan1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Volný_los0
    Procházka František1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Korda Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Procházka František0
    Kordová Romana1
  •  
  • Poláček David1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Adam Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Host muž I1
    Kejzlar Pavel0
  •  
  • Horká Alena1
    Korda Milan0
  •  
  • Mach Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmann Petr0
    Kordová Romana1
  •  
  • Poláček David1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Adam Jiří1
    Host muž I0
  •  
  • Horká Alena0
    Mach Miloš1
  •  
  • Kordová Romana1
    Poláček David0
  •  
  • Adam Jiří1
    Mach Miloš0
  •  
  • Kordová Romana0
    Adam Jiří1
  •  
  • Poláček David0
    Adam Jiří1
  •  
  •  Adam Jiří0
#Hráč nebo pár
1.Adam Jiří [CZE023108]
2.Poláček David [CZE057930]
3.Kordová Romana [CZE038396]
4.Mach Miloš [CZE002095]
5.Horká Alena [CZE053232]
5.Korda Milan [CZE041275]
7.Host muž I [HOST_5]
7.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Goldmann Petr [CZE040773]
9.Kejzlar Pavel [CZE045021]
9.Procházka František [CZE000392]
#Hráč nebo pár
1.Adam Jiří [CZE023108]
2.Poláček David [CZE057930]
3.Kordová Romana [CZE038396]
4.Mach Miloš [CZE002095]
5.Horká Alena [CZE053232]
5.Korda Milan [CZE041275]
7.Host muž I [HOST_5]
7.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Goldmann Petr [CZE040773]
9.Kejzlar Pavel [CZE045021]
9.Procházka František [CZE000392]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz