Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.05.2022 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | Orel Dart Open dvojnásobný |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hencl Petr [CZE037125] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šedivý David [CZE070327] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Šilar David [CZE001122] |
3. | Kubec Václav [CZE042466] |
4. | Kárász Josef [CZE034819] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
6. | Brož Marcel [CZE063925] |
7. | Vladyka Petr [CZE037284] |
8. | Hencl Petr [CZE037125] |
9. | Klempíř Petr [CZE021128] |
10. | Klempířová Erika [CZE021129] |
11. | Bílek Pavel [CZE026189] |
12. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
13. | Matys Roman [CZE060230] |
14. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
15. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
16. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
17. | Šedivý David [CZE070327] |
18. | Demuth Petr [CZE030467] |
19. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
20. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
21. | Horák Karel [CZE021132] |
22. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
23. | Suk Stanislav [CZE036843] |
24. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
25. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
26. | Horáková Alena [CZE021131] |
27. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
28. | Adámková Arleta [CZE069396] |
29. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
Tento turnaj nemá přihlášky online