Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.08.2019
NázevDvojice
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čejka Petr [CZE064796], Ščotka Jaroslav [CZE015510]
Eger Patrik [CZE056231], Vavruška Petr [CZE045553]
Jandlová Alexandra [CZE051659], Zítka František [CZE057152]
Karban Petr [CZE001248], Poc Martin [CZE013506]
Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723]
Krušberský Jan [CZE043363], Maleček Ondřej [CZE024688]
Přibyl Robert [CZE063736], Davídek David [CZE063408]
Šimunková Petra Johana [CZE058621], Novák Ivan [CZE025179]
Špaček Ladislav [CZE064544], Červinka Filip [CZE064545]
Štecha Oldřich [CZE002151], Balog Petr [CZE045250]
Teichner Martin [CZE000249], Teichner Patrik [CZE004817]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Novotný Jakub [CZE045413]
Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichner David [CZE004494]
Vondrášek František [CZE046918], Tulach Lukáš [CZE033768]
Vrbický Vít [CZE057912], Stanko Jindřich [CZE010235]
Záruba Jiří [CZE001563], Onduš Vladimír [CZE044941]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Karban, Poc0
  • Karban, Poc1
    Krasanovská, Marek0
  •  
  • Teichnerová, Novotný0
    Karban, Poc1
  •  
  • Teichnerová, Novotný1
    Vrbický, Stanko0
  •  
  • Karban, Poc1
    Záruba, Onduš0
  •  
  • Teichnerová, Novotný1
    Šimunková, Novák0
  •  
  • Karban, Poc1
    Přibyl, Davídek0
  •  
  • Teichnerová, Novotný1
    Jandlová, Zítka0
  •  
  • Čejka, Ščotka0
    Šimunková, Novák1
  •  
  • Karban, Poc1
    Vlachopulosová, Teichner0
  •  
  • Přibyl, Davídek1
    Vondrášek, Tulach0
  •  
  • Špaček, Červinka0
    Teichnerová, Novotný1
  •  
  • Eger, Vavruška0
    Čejka, Ščotka1
  •  
  • Karban, Poc1
    Štecha, Balog0
  •  
  • Teichner, Teichner0
    Přibyl, Davídek1
  •  
  • Vrbický, Stanko1
    Špaček, Červinka0
  •  
  • Teichnerová, Novotný0
    Vondrášek, Tulach1
  •  
  • Eger, Vavruška0
    Krasanovská, Marek1
  •  
  • Vlachopulosová, Teichner1
    Čejka, Ščotka0
  •  
  • Karban, Poc0
    Záruba, Onduš1
  •  
  • Štecha, Balog0
    Šimunková, Novák1
  •  
  • Krušberský, Maleček1
    Teichner, Teichner0
  •  
  • Jandlová, Zítka1
    Přibyl, Davídek0
  •  
  • Vrbický, Stanko1
    Vondrášek, Tulach0
  •  
  • Krasanovská, Marek1
    Vlachopulosová, Teichner0
  •  
  • Záruba, Onduš1
    Šimunková, Novák0
  •  
  • Krušberský, Maleček1
    Jandlová, Zítka0
  •  
  • Vrbický, Stanko0
    Krasanovská, Marek1
  •  
  • Záruba, Onduš0
    Krušberský, Maleček1
  •  
  • Krasanovská, Marek0
    Krušberský, Maleček1
  •  
  • Karban, Poc1
    Krušberský, Maleček0
  •  
  •  Karban, Poc0
#Hráč nebo pár
1.Karban Petr [CZE001248], Poc Martin [CZE013506]
2.Krušberský Jan [CZE043363], Maleček Ondřej [CZE024688]
3.Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723]
4.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Novotný Jakub [CZE045413]
5.Vrbický Vít [CZE057912], Stanko Jindřich [CZE010235]
5.Záruba Jiří [CZE001563], Onduš Vladimír [CZE044941]
7.Šimunková Petra Johana [CZE058621], Novák Ivan [CZE025179]
7.Přibyl Robert [CZE063736], Davídek David [CZE063408]
9.Vondrášek František [CZE046918], Tulach Lukáš [CZE033768]
9.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichner David [CZE004494]
9.Čejka Petr [CZE064796], Ščotka Jaroslav [CZE015510]
9.Jandlová Alexandra [CZE051659], Zítka František [CZE057152]
13.Špaček Ladislav [CZE064544], Červinka Filip [CZE064545]
13.Eger Patrik [CZE056231], Vavruška Petr [CZE045553]
13.Štecha Oldřich [CZE002151], Balog Petr [CZE045250]
13.Teichner Martin [CZE000249], Teichner Patrik [CZE004817]
#Hráč nebo pár
1.Karban Petr [CZE001248], Poc Martin [CZE013506]
2.Krušberský Jan [CZE043363], Maleček Ondřej [CZE024688]
3.Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723]
4.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Novotný Jakub [CZE045413]
5.Vrbický Vít [CZE057912], Stanko Jindřich [CZE010235]
5.Záruba Jiří [CZE001563], Onduš Vladimír [CZE044941]
7.Šimunková Petra Johana [CZE058621], Novák Ivan [CZE025179]
7.Přibyl Robert [CZE063736], Davídek David [CZE063408]
9.Vondrášek František [CZE046918], Tulach Lukáš [CZE033768]
9.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichner David [CZE004494]
9.Čejka Petr [CZE064796], Ščotka Jaroslav [CZE015510]
9.Jandlová Alexandra [CZE051659], Zítka František [CZE057152]
13.Špaček Ladislav [CZE064544], Červinka Filip [CZE064545]
13.Eger Patrik [CZE056231], Vavruška Petr [CZE045553]
13.Štecha Oldřich [CZE002151], Balog Petr [CZE045250]
13.Teichner Martin [CZE000249], Teichner Patrik [CZE004817]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz