Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum08.08.2019
Název501DO
RozhodčíSvěchota Richard
Počet hráčů26
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoMagic, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Jozef [CZE039064]
Čámský Jan [CZE001585]
Česenková Veronika [CZE064761]
Döme Matěj [CZE000455]
Fialka Petr [CZE043099]
Forman Petr [CZE060750]
Grossová Hana [CZE052202]
Hájek Milan [CZE057634]
Helebrant Robert [CZE059715]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Kobylák Miloš [CZE004177]
Kopec Vladimír [CZE041947]
Labant Milan [CZE040539]
Labantová Radka [CZE040489]
Novák Ivan [CZE025179]
Pospíšil Tomáš [CZE062950]
Schulte Vít [CZE052090]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Svěchota Richard [CZE051160]
Šimáček Petr [CZE042382]
Šimčíková Aneta [CZE063883]
Šimunková Petra Johana [CZE058621]
Švejda David [CZE040309]
Vankát Karel [CZE062361]
Voborník Michal [CZE063927]
Vobořil Rudolf [CZE062306]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
4501DO
Žádné utkání
  •  Adámek Jozef0
  • Adámek Jozef1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Vobořil Rudolf0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Voborník Michal0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Adámek Jozef1
    Hájek Milan0
  •  
  • Voborník Michal1
    Čámský Jan0
  •  
  • Kopec Vladimír0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Švejda David0
    Voborník Michal1
  •  
  • Vankát Karel0
    Čámský Jan1
  •  
  • Kopec Vladimír1
    Labant Milan0
  •  
  • Adámek Jozef1
    Döme Matěj0
  •  
  • Švejda David1
    Kobylák Miloš0
  •  
  • Vankát Karel1
    Kameník Tomáš0
  •  
  • Kopec Vladimír1
    Fialka Petr0
  •  
  • Pospíšil Tomáš0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Šimunková Petra Johana0
    Švejda David1
  •  
  • Helebrant Robert0
    Kobylák Miloš1
  •  
  • Vankát Karel1
    Labantová Radka0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Kopec Vladimír1
    Šimáček Petr0
  •  
  • Fialka Petr1
    Grossová Hana0
  •  
  • Forman Petr0
    Pospíšil Tomáš1
  •  
  • Schulte Vít0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Volný_los0
    Šimunková Petra Johana1
  •  
  • Česenková Veronika0
    Helebrant Robert1
  •  
  • Volný_los0
    Vankát Karel1
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kopec Vladimír1
  •  
  • Fialka Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Šimčíková Aneta0
    Forman Petr1
  •  
  • Schulte Vít1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Adámek Jozef1
    Šimunková Petra Johana0
  •  
  • Česenková Veronika0
    Pospíšil Tomáš1
  •  
  • Helebrant Robert0
    Čámský Jan1
  •  
  • Grossová Hana1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Milan1
    Vankát Karel0
  •  
  • Voborník Michal1
    Kameník Tomáš0
  •  
  • Šimáček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Matěj1
    Kopec Vladimír0
  •  
  • Labantová Radka1
    Fialka Petr0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Šimčíková Aneta0
    Kobylák Miloš1
  •  
  • Forman Petr0
    Labant Milan1
  •  
  • Schulte Vít0
    Švejda David1
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Ivan1
    Adámek Jozef0
  •  
  • Pospíšil Tomáš0
    Čámský Jan1
  •  
  • Grossová Hana0
    Hájek Milan1
  •  
  • Voborník Michal1
    Šimáček Petr0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Döme Matěj1
  •  
  • Labantová Radka0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Kobylák Miloš0
    Labant Milan1
  •  
  • Švejda David0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Novák Ivan1
    Čámský Jan0
  •  
  • Hájek Milan1
    Voborník Michal0
  •  
  • Döme Matěj0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Labant Milan0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Novák Ivan1
    Hájek Milan0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Vobořil Rudolf0
  •  
  • Novák Ivan1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Novák Ivan1
    Adámek Jozef0
  •  
  •  Novák Ivan0
#Hráč nebo pár
1.Novák Ivan [CZE025179]
2.Adámek Jozef [CZE039064]
3.Svěchota Richard [CZE051160]
4.Vobořil Rudolf [CZE062306]
5.Voborník Michal [CZE063927]
5.Hájek Milan [CZE057634]
7.Čámský Jan [CZE001585]
7.Kopec Vladimír [CZE041947]
9.Döme Matěj [CZE000455]
9.Labant Milan [CZE040539]
9.Vankát Karel [CZE062361]
9.Švejda David [CZE040309]
13.Pospíšil Tomáš [CZE062950]
13.Fialka Petr [CZE043099]
13.Kameník Tomáš [CZE062967]
13.Kobylák Miloš [CZE004177]
17.Schulte Vít [CZE052090]
17.Forman Petr [CZE060750]
17.Grossová Hana [CZE052202]
17.Šimáček Petr [CZE042382]
17.Slabý Jaroslav [CZE060607]
17.Labantová Radka [CZE040489]
17.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Šimunková Petra Johana [CZE058621]
25.Šimčíková Aneta [CZE063883]
25.Česenková Veronika [CZE064761]
#Hráč nebo pár
1.Novák Ivan [CZE025179]
2.Adámek Jozef [CZE039064]
3.Svěchota Richard [CZE051160]
4.Vobořil Rudolf [CZE062306]
5.Voborník Michal [CZE063927]
5.Hájek Milan [CZE057634]
7.Čámský Jan [CZE001585]
7.Kopec Vladimír [CZE041947]
9.Döme Matěj [CZE000455]
9.Labant Milan [CZE040539]
9.Vankát Karel [CZE062361]
9.Švejda David [CZE040309]
13.Pospíšil Tomáš [CZE062950]
13.Fialka Petr [CZE043099]
13.Kameník Tomáš [CZE062967]
13.Kobylák Miloš [CZE004177]
17.Schulte Vít [CZE052090]
17.Forman Petr [CZE060750]
17.Grossová Hana [CZE052202]
17.Šimáček Petr [CZE042382]
17.Slabý Jaroslav [CZE060607]
17.Labantová Radka [CZE040489]
17.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Šimunková Petra Johana [CZE058621]
25.Šimčíková Aneta [CZE063883]
25.Česenková Veronika [CZE064761]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz